Gril plynový CATTARA VICENZA zahradní kuchyně

Gril plynový CATTARA VICENZA zahradní kuchyně

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3072568 | CZ distribuce
Zahradní kuchyně VICENZA nabízí vše potřebné pro zahradní grilování s přáteli. Je jedinečnou kombinací plynového grilu, dřezu s vodovodním kohoutkem, pracovní desky s masivním dřevěným prkénkem, plynového hořáku (vařiče) a odkládacích košů. Hlavní grilovací prostor je osazen 4x hořáky se samostatnou regulací a piezo zapalováním. Díky možnosti…
Momentálně nedostupné

Popis


Zahradní kuchyně VICENZA nabízí vše potřebné pro zahradní grilování s přáteli. Je jedinečnou kombinací plynového grilu, dřezu s vodovodním kohoutkem, pracovní desky s masivním dřevěným prkénkem, plynového hořáku (vařiče) a odkládacích košů.

Hlavní grilovací prostor je osazen 4x hořáky se samostatnou regulací a piezo zapalováním. Díky možnosti vypnout prostřední hořáky je gril vhodný jak pro přímé, tak pro nepřímé grilování, je vybaven teploměrem a odkládacím roštem pro udržování teplot již hotových pokrmů. Celá zahradní kuchyně je doplněna vařičem se samostatnou regulací a piezo zapalováním. Součástí je i spojovací hadice k plynové lahvi a redukční ventil.

Systém Flame Tamer – přímo nad hořáky jsou umístěny kovové profily, které zabraňují skapávání tuku mezi plameny a jeho následné vzplanutí. Zároveň zabraňují přímému ohřevu mřížky plameny hořáku pouze v jeho místě, čímž dochází k výrazně rovnoměrnějšímu vyhřívání celé grilovací mřížky se smaltovanou povrchovou úpravou.

Grill je opatřen poličkou ve spodní části celé plochy grilu, určenou pro odkapávající tuk. Polička se vysouvá v zadní časti, tím je docíleno snadného čištění grilu.

Dřez spolu s vodovodním kohoutkem je výborným pomocníkem při grilování. Kohoutek lze snadno připojit např. na vodovodní hadici.

Celá zahradní kuchyně je pojízdná (8 koleček z toho 4 bržděná), po stranách i zepředu je osazena odkládacími košíky a na bočních rukojetích i háčky pro zavěšení.

Rozměry balení (přepravní rozměry) 2x kartony - 31 kg (77 x 60 x 45 cm) + 29 kg (75 x 64 x 25 cm).

Technická data
Hlavní hořák 4x
Boční vařič 1x
Palivo pro gril plynová láhev
Sklopné víko ano, s teploměrem
Piezo zapalování ano
Pojizdný ano 8x (4x brzděná kolečka)
Odkladácí koš ano , 3x
Dřez 39 x 15 x 34 cm
Vodovodní baterie 1x páková
Prkénko dřevěné 28 x 2,5 x 45 cm
Pracovní deska 60 x 46 cm
Celkový výkon 17,2 kW / hod.
Barva černá / stříbrná
Grilovací prostor 65 x 46 cm
Odkládací (zahřívací) mřížka 61 x 16 cm
Výška roštu / desky od země 87 cm
Celkové rozměry 206 x 116 x 60 cm
Upozornění: Výrobek je balen ve dvou kartonech (31 + 29 kg).
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.