Gril TEESA TSA3232

Gril TEESA TSA3232

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3243926 | CZ distribuce
Nudí vás tradiční snídaňové sendviče? Nebo možná máte chuť na grilované občerstvení v deštivém dni? Domácí elektrický gril s víkem z nerezové oceli Teesa vám umožní připravit křupavé sendviče, tortilly, zeleninu a maso - to vše v pohodlí vaší kuchyně. Panini gril Teesa má maximální výkon 1 500 W, což znamená, že se velmi rychle zahřeje a je…
Cena s DPH1 086,– 
Cena bez DPH898,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 29.9.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 30.9.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Nudí vás tradiční snídaňové sendviče? Nebo možná máte chuť na grilované občerstvení v deštivém dni? Domácí elektrický gril s víkem z nerezové oceli Teesa vám umožní připravit křupavé sendviče, tortilly, zeleninu a maso - to vše v pohodlí vaší kuchyně.

Panini gril Teesa má maximální výkon 1 500 W, což znamená, že se velmi rychle zahřeje a je připraven k použití. Zařízení je vybaveno dvěma topnými články, díky kterým se jídlo rovnoměrně opéká, a vroubkované, nepřilnavé vložky zaručují, že nebudete ztrácet čas nudným čištěním. Velkými výhodami jsou také drážky pro odvod tuku a vyjímatelná odkapávací miska, která usnadní čištění zařízení.

Přemýšlíte, jaký elektrický gril zvolit? Samozřejmě takový, který vám umožní nejen připravit lahodné pokrmy, ale také pomůže zajistit bezpečnost vás a vašich blízkých. Kontaktní gril Teesa má nehořlavou rukojeť, protiskluzové nožičky a ochranu proti přehřátí-to vše dělá z otáček v kuchyni čistý požitek. Připravte si své oblíbené svačiny tak, jak máte rádi!

Technické parametry:

- Non- tyčinka, vložky s vrubem
- Pohyblivý závěs pro opékání potravin různé tloušťky
- Drážky pro vypouštění tuku
- Vyjímatelná odkapávací miska
- Indikátor napájení
- Chladná rukojeť
- Ochrana proti přehřátí
- Víko z nerezové oceli
- Protiskluzové nožičky
- Maximální výkon: 1500 W
- Napájení: 220 ~ 240 V; 50/60 Hz
- Hmotnost: 1,7 kg
- Rozměry (ŠxVxH): 260 x 295 x 90 mm
- Vložka: 254 x 178 mm
- Délka kabelu: 70 cm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.