Hledač klíčů NEDIS BTKF10WT WiFi Tuya

Hledač klíčů NEDIS BTKF10WT WiFi Tuya

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3598108 | CZ distribuce
S tímto Nedis SmartLife lokátorem s technologií Bluetooth můžete jednoduše najít Vaše cennosti, jako jsou peněženky, tašky, klíče, kufry nebo dokonce Váš mobilní telefon, ale můžete jej také použít ke sledování Vašich dětí nebo mazlíčků a vyhnout se tak tomu, že se ztratí. Malý kompaktní lokátor (ø 39 mm) s technologií Bluetooth 4.0 funguje…
Momentálně nedostupné

Popis


S tímto Nedis SmartLife lokátorem s technologií Bluetooth můžete jednoduše najít Vaše cennosti, jako jsou peněženky, tašky, klíče, kufry nebo dokonce Váš mobilní telefon, ale můžete jej také použít ke sledování Vašich dětí nebo mazlíčků a vyhnout se tak tomu, že se ztratí. Malý kompaktní lokátor (ø 39 mm) s technologií Bluetooth 4.0 funguje v okruhu až 50 metrů.

Jak funguje?
Pokud jste ztratili klíče s připojeným lokátorem, stiskněte tlačítko v bezplatné aplikaci Nedis SmartLife a hledač klíčů začne přehrávat zvuk, abyste je mohli snadno najít. Ale funguje to i naopak. Předpokládejme, že nemůžete najít svůj mobilní telefon. Jediným stisknutím tlačítka na lokátoru Váš telefon začne přehrávat zvuk přestože byl nastavený na vibrace nebo ztlumení.

Nastavení alarmu
V aplikaci Nedis SmartLife můžete nastavit alarm, který Vás upozorní, když Váš telefon ztratí připojení s lokátorem. Díky tomu už nikdy neztratíte nebo nezapomenete své cennosti.

Když je lokátor mimo dosah Bluetooth Vašeho mobilního telefonu, aplikace Nedis SmartLife Vám ukáže poslední polohu, kde byl předmět stále v dosahu, takže budete vědět, kde jste jej nechali. A pokud předmět stále nemůžete najít, vždy můžete produkt v aplikaci sdílet s ostatními, aby Vám mohli pomoci.

Vyzvánění hledače klíčů lze zvolit z 6 možností a hlasitost lze nastavit na 2 úrovně.

Vlastnosti:

- Barva: Bílá
- Typ zdroje napájení: Napájení z baterie
- Vstupní napětí: 3 V DC
- Požadované baterie (součástí balení): 1x CR2032
- Verze Bluetooth®: 4.0
- Typ baterie: CR2032
- Hmotnost: 9 g
- Maximální zisk antény: 4 dBi
- Průměr: 39 mm
- Hloubka: 7 mm
- Vysílací frekvenční rozsah: 2400 - 2480 MHz
- Maximální spotřeba energie: 0.7 W
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.