Hodinky COLMI C81 Orange

Hodinky COLMI C81 Orange

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3825077 | CZ distribuce
Vyberte si hodinky Colmi C81 a získejte přístup k nejdůležitějším funkcím. Chytré hodinky poskytují HD video díky displeji AMOLED a umožňují pohodlné telefonování. Pracují s hlasovým asistentem AI, takže můžete rychle a pohodlně používat vybrané funkce hodinek. Nabízí více než 100 sportovních režimů a umožní vám zvýšit efektivitu vašich tréninků.
Cena s DPH1 558,– 
Cena bez DPH1 288,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Vyberte si hodinky Colmi C81 a získejte přístup k nejdůležitějším funkcím. Chytré hodinky poskytují HD video díky displeji AMOLED a umožňují pohodlné telefonování. Pracují s hlasovým asistentem AI, takže můžete rychle a pohodlně používat vybrané funkce hodinek. Nabízí více než 100 sportovních režimů a umožní vám zvýšit efektivitu vašich tréninků. Navíc monitoruje srdeční tep a spánek a na jedno nabití vydrží v provozu až 7 dní. Podívejte se, čím vás ještě může překvapit!

2,0" displej AMOLED
Colmi C81 nabízí velký displej AMOLED s úhlopříčkou 2,0", takže si snadno přečtete zprávy a upravíte nastavení. Rozlišení displeje je navíc 410 x 502 px, což se projeví ostrým HD obrazem a sytými barvami. S chytrými hodinkami Colmi si užijete jasný a pohodlný přístup k oznámení.

Pohodlné vyřizování hovorů
Pro správu příchozích hovorů už nemusíte sahat po smartphonu. Hodinky Colmi C81 vám umožní přijímat a uskutečňovat hovory. Získáte také přístup k protokolu hovorů. Chytré hodinky poskytují HD telefonní hovory pro větší pohodlí. Nyní můžete hovořit se svými blízkými při cvičení nebo cestou do práce, aniž byste museli používat smartphone.

Podpora hlasových příkazů
Potřebujete rychle zavolat někomu blízkému? Colmi C81 vás nezklame! Zařízení spolupracuje s hlasovým asistentem AI, takže k použití vámi zvolené funkce hodinek stačí pouhý hlasový příkaz. Zjistěte, jak je to snadné!

Přizpůsobeno vašim potřebám
Přizpůsobte si chytré hodinky ještě více podle svých představ. Hodinky Colmi C81 nabízejí různá provedení ciferníku, abyste si mohli přizpůsobit vzhled svých chytrých hodinek. Můžete si také nahrát fotografii podle vlastního výběru. Kromě toho je k dispozici několik stylů menu, takže si můžete vybrat ten pravý pro vás. Kromě toho se obrazovka hodinek rozsvítí, když zvednete zápěstí, což vám umožní rychle zkontrolovat čas nebo předpověď počasí.

Na výběr je více než 100 sportovních režimů
Chcete své tréninky plánovat ještě lépe? Hodinky Colmi C81 vám s tím pomohou! Chytré hodinky využívají inteligentní algoritmy, které sledují vaši tepovou frekvenci, počet spálených kalorií a čas tréninků, takže budou efektivnější a vy rychleji dosáhnete požadovaných výsledků. Můžete si také zkontrolovat historii svých tréninků za posledních 7 dní. Chytré hodinky nabízejí sportovní režimy, jako je běh, lezení, skákání, basketbal, chůze, badminton, jízda na kole a fotbal. Chcete-li získat přístup k dalším režimům, stáhněte si aplikaci FitCloudPro.

Umožňuje pečovat o vaše zdraví
Chytré hodinky jsou vybaveny optickým snímačem, který každých 30 minut automaticky generuje údaje o srdečním tepu. Upozorní vás také na alarmující příznaky, abyste na ně mohli rychle reagovat. Kromě toho měří SpO2, takže si můžete kdykoli zkontrolovat hladinu kyslíku v krvi. Kromě toho monitoruje spánek a zaznamenává jeho fáze, což vám pomůže odstranit špatné návyky.

Efektivní provoz
Chytré hodinky Colmi C81 využívají čip RTL8763EWE-VP, který vyniká nízkou spotřebou energie a zajišťuje rychlý a plynulý chod zařízení. Lithium-polymerová baterie s kapacitou 250 mAh se zase promítá do dlouhé provozní doby chytrých hodinek. Na jedno nabití vydrží výrobek pracovat až 7 dní (při každodenním používání) a v pohotovostním režimu zůstane přibližně 30 dní. Pomocí přiloženého kabelu obnovíte jeho energii přibližně za 2 hodiny.

Odolná konstrukce
Chytré hodinky budou dobře sloužit pro každodenní používání. Jsou odolné proti vodě a potu podle normy IP68, takže si je můžete úspěšně vzít na trénink. Nezalekne se ani deště. Použití hliníkové slitiny se promítá do odolnosti a odolné sklo zabraňuje prasknutí displeje. Silikonový řemínek je zase příjemný na dotek a šetrný k pokožce.

Další funkce
Hodinky Colmi C81 mohou fungovat jako váš každodenní pomocník. Bude vás informovat o nových oznámeních, takže vám neuniknou důležité informace. Navíc vám umožní zkontrolovat předpověď počasí, pořizovat fotografie na dálku a spravovat hudební přehrávač. Kromě toho vám připomene, že se máte napít vody, a změní polohu, pokud budete příliš dlouho sedět.

Technické parametry:

Barva: oranžová
Čip: Realtek RTL8763EWE-VP
Připojení: Bluetooth 5.0
Dosah Bluetooth: 10 m
Displej: AMOLED
Úhlopříčka displeje: 2"
Rozlišení: 410 x 502p
Baterie: Lithium-polymerová
Kapacita baterie: 250 mAh
Doba nabíjení: cca 2 h
Pracovní doba: 5-7 dní
Pracovní doba v pohotovostním režimu: 30 dní
Rozměry: 47 x 40 x 11 mm
Materiál: Silikon, slitina zinku, iML
Hmotnost: 57 g
Šířka řemínku: 22 mm
Kompatibilita: Android 4.4 (nebo novější), iOS 8.0 (nebo novější), Harmony OS
Aplikace: FitCloudPro
Odolnost proti vodě: IP68
Aktualizace: OTA

Obsah balení:

Chytré hodinky
Magnetický nabíjecí kabel USB
Uživatelská příručka
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.