Hodinky HIFUTURE FutureFit Zone 2 Pink

Hodinky HIFUTURE FutureFit Zone 2 Pink

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3743327 | CZ distribuce
Nejsou to jen další hodinky. Zone 2 od HiFuture jsou chytré hodinky, které vás potěší svým 1,96palcovým IPS displejem a živým barevným schématem. Nyní máte přístup k oznámením, zprávám a telefonním hovorům na dosah ruky. Zařízení udrží krok s aktivním až 7 dnů používání na jedno nabití. Zóna 2 monitoruje tréninky a měří životní funkce a je…
Cena s DPH1 199,– 
Cena bez DPH991,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.7.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Nejsou to jen další hodinky. Zone 2 od HiFuture jsou chytré hodinky, které vás potěší svým 1,96palcovým IPS displejem a živým barevným schématem. Nyní máte přístup k oznámením, zprávám a telefonním hovorům na dosah ruky. Zařízení udrží krok s aktivním až 7 dnů používání na jedno nabití. Zóna 2 monitoruje tréninky a měří životní funkce a je vodotěsná IP68, takže ji využijete bez omezení! K dispozici je také více než 100 designů číselníků, které uspokojí různé chutě.

Nádherný obrázek na vašem zápěstí
Zóna 2 nabízí 1,96palcovou obrazovku s rozlišením 240 x 286 a potěší vás živými, realistickými barvami! Na obrazovce je procházení oznámení intuitivní, takže používání zařízení se stává potěšením. Chytré hodinky poskytují více než 100 barevných ciferníků, takže si můžete každý den přizpůsobit vzhled obrazovky podle své nálady a preferencí a užít si vizuální hody.

Vytvořeno s ohledem na aktivní
Nyní můžete zůstat ve spojení bez ohledu na to, co děláte. Zóna 2 podporuje bezdrátové telefonní hovory, takže můžete volat a přijímat hovory přímo ze svého zápěstí. A co víc, pokud vám záleží na mobilitě, tento model je pro vás. Jedno nabití poskytuje až 7 dní používání, takže se nemusíte bát příliš častého nabíjení.

Připraveni na jakoukoli výzvu
Bez ohledu na to, jaký sport děláte, Zóna 2 je připravena na tuto výzvu! Chytré hodinky vykazují voděodolnost IP68, což znamená, že jim nic nebrání v tom, aby vás doprovázely při plavání, potápění a dalších podvodních aktivitách. Postříkání a ponoření mu neublíží.

Zdraví pod kontrolou
Změřte si tep, kvalitu spánku, míru stresu – to vše máte s chytrými hodinkami Zone 2 pod kontrolou. Zařízení měří vaši tepovou frekvenci v reálném čase, takže během tréninku, denních aktivit i odpočinku získáte přístup k informacím o vaší kondici. Vezměte tyto parametry v úvahu a vědomě zlepšujte svou pohodu.

Získejte kroky, trénujte a dosahujte cílů
Zóna 2 je také pravidelným měřením kroků. Stanovte si cíle a užijte si denní dávku motivace k překonávání vlastních rekordů. Chytré hodinky také ukazují počet spálených kalorií během každé aktivity, což je snadný referenční bod během tréninku. Zone 2 má více než 100 sportovních režimů, díky čemuž je vaším spojencem na cestě ke fitness.

Technické parametry:

- Barva: Růžová
- Velikost: 53 x 39,2 x 11 mm
- Rozlišení: 1,96 TFT / 240 x 286
- Dotyková obrazovka: OGS Plný dotyk
- Kapacita baterie: 300 mAh
- Způsob nabíjení: Magnetické nabíjení

Obsah balení:

- Chytré hodinky
- Nabíječka
- Uživatelský manuál
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.