Hra Jízdenky, prosím! Evropa
Hra Jízdenky, prosím! EvropaHra Jízdenky, prosím! EvropaHra Jízdenky, prosím! EvropaHra Jízdenky, prosím! EvropaHra Jízdenky, prosím! EvropaHra Jízdenky, prosím! EvropaHra Jízdenky, prosím! EvropaHra Jízdenky, prosím! EvropaHra Jízdenky, prosím! EvropaHra Jízdenky, prosím! Evropa

Hra Jízdenky, prosím! Evropa

Záruka: 24 měsíců | PN: DOW722802 | Kód: 3288995 | CZ distribuce
Veleúspěšná hra o stavbě železnic po celé Evropě. Ze strmých strání Edinburghu po sluncem zalité doky Cařihradu, přes prašné uličky Pamplony až po větrem zametanou stanici v Berlíně. Jízdenky, prosím! vás vezme na nové vlakové dobrodružství skrze velká města Evropy konce 19. století. Odvážíte se riskovat cestu temnými tunely…
Cena s DPH1 666,– 
Cena bez DPH1 377,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 2.11.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 3.11.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Veleúspěšná hra o stavbě železnic po celé Evropě. Ze strmých strání Edinburghu po sluncem zalité doky Cařihradu, přes prašné uličky Pamplony až po větrem zametanou stanici v Berlíně. Jízdenky, prosím! vás vezme na nové vlakové dobrodružství skrze velká města Evropy konce 19. století. Odvážíte se riskovat cestu temnými tunely Švýcarska? Cestovat na palubě trajektu přes Černé moře? Nebo budete stavět nádraží v hlavních městech starých říší? Váš příští krok z vás může učinit největšího vlakového magnáta Evropy.

Jízdenky, prosím! - Evropa je další hra ze série skvělých vlakových dobrodružství. Hráči sbírají barevné karty železničních vagónů a s jejich pomocí staví nádraží, projíždějí tunely, naloďují se na trajekty a spojují tratě napříč Evropou. To vše je postaveno na jednoduchých pravidlech, která hráče přímo vybízejí ke konkurenčnímu boji s protivníky. A právě na něm je založena neobyčejná krása této hry - neexistuje totiž nic příjemnějšího než na poslední chvíli postavit koleje tak, abyste přebrali soupeři nejdelší cestu a zároveň mu tak zabránili v jejím dalším prodlužování.

Když k jednoduchým pravidlům popisujícím velmi zábavnou hru přidáte i rozumnou herní dobu (přibližně 45 min.) a skutečně fungující systém i v případě dvou hráčů, určitě chápete, proč hra získala mnoho ocenění a proč se celosvětově prodalo více než 6 milionů kopií hry ze série Jízdenky, prosím! (Ticket to Ride).

Specifikace

 • Výrobce: Days of Wonder
 • Vhodné pro děti: 8+
 • Doba hraní: 30-60 minut
 • Počet hráčů: 2-5
 • Hmotnost balení: 1,3 kg
 • Rozměry balení (Š x V x H): 29,5 x 29,5 x 7 cm

Obsah balení

 1. 1x herní plán s mapou Evropy
 2. 240 barevných vagónů
 3. 158 herních karet
 4. 5 herních žetonů
 5. 15 budov nádraží
 6. 1x česká a slovenská pravidla
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.