Hra Jízdenky, prosím! USA
Hra Jízdenky, prosím! USAHra Jízdenky, prosím! USAHra Jízdenky, prosím! USAHra Jízdenky, prosím! USAHra Jízdenky, prosím! USAHra Jízdenky, prosím! USAHra Jízdenky, prosím! USAHra Jízdenky, prosím! USAHra Jízdenky, prosím! USA

Hra Jízdenky, prosím! USA

Záruka: 24 měsíců | PN: DOW722801 | Kód: 3288994 | CZ distribuce
Strhující vlakové dobrodružství napříč Amerikou. Je 2. října 1900-28 let ode dne, kdy známý londýnský podivín Phileas Fogg přijal a následně vyhrál sázku o 20 000 liber. Dokázal totiž objet svět za 80 dní. Nyní, na počátku nového století, nadešel čas pro novou velkolepou cestu. Staří přátelé z univerzity se sešli, aby oslavili památku…
Cena s DPH1 666,– 
Cena bez DPH1 377,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 20.10.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 21.10.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Strhující vlakové dobrodružství napříč Amerikou. Je 2. října 1900-28 let ode dne, kdy známý londýnský podivín Phileas Fogg přijal a následně vyhrál sázku o 20 000 liber. Dokázal totiž objet svět za 80 dní. Nyní, na počátku nového století, nadešel čas pro novou velkolepou cestu. Staří přátelé z univerzity se sešli, aby oslavili památku Foggovy neuvěřitelné cesty a předložili návrh na novou expedici a novou sázku. Sázka: 1 milion dolarů pro vítěze. Úkol: za pouhých sedm dní procestovat po železnici Severní Ameriku.

Jízdenky, prosím! je veleúspěšná hra oceněná titulem "Hra roku", která je určená pro všechny milovníky světa železnic a dobré rodinné zábavy. Hráči mají za úkol získat během hry co nejvíce bodů - stavěním kolejí a propojováním měst v Severní Americe. Další body pak získávají, pokud se jim podaří dokončit tratě z karet cílových stanic nebo postaví nejdelší nepřerušovanou trať. To vše je postaveno na jednoduchých pravidlech, která se dají naučit doslova za pár minut.

Hra Jízdenky prosím USA

Nastupte do vlaku a prožijte se svojí rodinou nebo přáteli zábavné a dobrodružné cestování po železnici. Když k jednoduchým pravidlům přidáte i rozumnou herní dobu (přibližně 45 min.) a skutečně fungující systém i v případě dvou hráčů, určitě chápete, proč tato hra získala v roce 2004 nejvýznamější ocenění Hra roku (Spiel des Jahres) a proč se celosvětově prodalo více než 6 milionů kopií hry ze série Jízdenky, prosím! (Ticket to Ride).

Specifikace

 • Výrobce: Days of Wonder
 • Vhodné pro děti: 8+
 • Doba hraní: 30-60 minut
 • Počet hráčů: 2-5
 • Hmotnost balení: 1,3 kg
 • Rozměry balení (Š x V x H): 29,5 x 29,5 x 7 cm

Obsah balení

 1. 1x herní plán
 2. 240 barevných vagónů
 3. 110 karet vagónů
 4. 30 karet cílových stanic
 5. 1x karta se stručným přehledem
 6. 5 dřevěných bodovacích žetonů
 7. 1x česká a slovenská pravidla
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.