Hra Pandemic: Epicentrum - Evropa
Hra Pandemic: Epicentrum - EvropaHra Pandemic: Epicentrum - EvropaHra Pandemic: Epicentrum - Evropa

Hra Pandemic: Epicentrum - Evropa

Záruka: 24 měsíců | PN: FZM7142CZ | Kód: 3289965 | CZ distribuce
Evropě hrozí nemoci a pouze vy je můžete zastavit! Ve hře Pandemic: Epicentrum - Evropa se stanete členy speciálního týmu, který bojuje proti nemocem. Použijte své jedinečné schopnosti, spolupracujte, zastavte šíření nemocí napříč Evropou a při tom pracujte na vývoji léků. Se svým týmem hrajte proti hře a pokuste se předejít…
Cena s DPH1 088,– 
Cena bez DPH899,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 2.11.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 3.11.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Evropě hrozí nemoci a pouze vy je můžete zastavit! Ve hře Pandemic: Epicentrum - Evropa se stanete členy speciálního týmu, který bojuje proti nemocem. Použijte své jedinečné schopnosti, spolupracujte, zastavte šíření nemocí napříč Evropou a při tom pracujte na vývoji léků. Se svým týmem hrajte proti hře a pokuste se předejít vzniku ohnisek. Vyhrajete nebo prohrajete společně. Pandemic: Epicentrum - Evropa je kooperativní hra - všichni hráči jsou ve stejném týmu a vyhrají či prohrají společně.

Každý hráč ve vašem týmu ovládá postavu se speciálními schopnostmi, které vám pomohou uspět. Všichni hráči mají své karty vyložené před sebou, takže hráči si navzájem vidí do karet. Hráči mohou mezi sebou diskutovat a navzájem si radit. Každý může říct svůj návrh či nápad, ale konečné rozhodnutí je na hráči, který je právě na tahu. Ve hře jsou 3 nemoci, které ohrožují Evropu. Každá má svou barvu a na hracím plánu jsou představovány kostičkami.

Každému městu na hracím plánu odpovídá karta nákazy. Když otočíte kartu nákazy, položte na příslušné město kostičku odpovídající barvy, která představuje šíření nemoci. Kostičky nemocí je třeba neprodleně odstranit. Když se nemoci vymknou kontrole, hru prohrajete. Při hře se používají karty pro hráče - karty měst a karty událostí. V průběhu hry budete odhazovat karty měst, abyste provedli určitou akci, a vykládat karty událostí, které mají jedinečné efekty.

Hra Pandemic: Epicentrum - Evropa

Specifikace

 • Výrobce: Z-man
 • Licence: Pandemic
 • Vhodné pro děti: 8+
 • Doba hraní: 30 minut
 • Počet hráčů: 2-4
 • Hmotnost balení: 0,5 kg
 • Rozměry balení (Š x V x H): 15,5 x 23 x 5,5 cm

Obsah balení

 1. 1 hrací plán
 2. 70+ karet
 3. 50+ kostiček a žetonů
 4. 1x česká a slovenská pravidla
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.