Hra Výbušná koťátka: Párty karty
Hra Výbušná koťátka: Párty kartyHra Výbušná koťátka: Párty kartyHra Výbušná koťátka: Párty karty

Hra Výbušná koťátka: Párty karty

Záruka: 24 měsíců | PN: ASMEKEK04CZSK | Kód: 3289963 | CZ distribuce
Party edice hry Výbušná koťátka, díky které si můžete zahrát hru až v 10 lidech. Pořádnou párty je potřeba začít ve velkém stylu. Výbušná koťátka je hra s historicky nejvíce přispěvateli na Kickstarteru. Hru vytvořili Elan Lee (XBOX, ARGs), Matthew Inman (The Oatmeal) a Shane Small (XBOX, Marvel), kteří přepsali historii Kickstarteru…
Cena s DPH1 276,– 
Cena bez DPH1 055,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 2.11.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 3.11.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Party edice hry Výbušná koťátka, díky které si můžete zahrát hru až v 10 lidech. Pořádnou párty je potřeba začít ve velkém stylu. Výbušná koťátka je hra s historicky nejvíce přispěvateli na Kickstarteru. Hru vytvořili Elan Lee (XBOX, ARGs), Matthew Inman (The Oatmeal) a Shane Small (XBOX, Marvel), kteří přepsali historii Kickstarteru, když v roce 2015 na jejich projekt přispělo více než 219 000 backerů. Výbušná koťátka jsou extrémně strategickou verzí ruské rulety (jen s koťátky).

Hráči si dobírají karty, dokud si někdo nelízne výbušné koťátko, exploduje, umře a je vyřazen ze hry. Pokud ten hráč nemá kartu Zneškodni, která mu umožní zneškodnit koťátko pomocí laserového ukazovátka, podrbáním na bříšku nebo sendviče s šantou kočičí. Úkolem všech ostatních karet v balíčku je pomoci hráčům držet se výbušným koťátkům z cesty (nebo je nastrčit do cesty ostatním). Toto balení obsahuje nové karty, díky kterým si můžete zahrát až v deseti lidech. A ještě něco navíc! Abyste si nezaměnili své drinky, tak použijte super stylové rozlišovače na skleničky! No a aby toho nebylo málo, tak při otevření krabičky na vás čeká velice příjemná kočičí NeNemelodie, která vás rychle naladí na tu správnou atmosféru.

Specifikace

  • Výrobce: Asmodee
  • Vhodné pro děti: 7+
  • Doba hraní: 15 minut
  • Počet hráčů: 2-10
  • Hmotnost balení: 0,41 kg
  • Rozměry balení (Š x V x H): 16,5 x 11,5 x 6,5 cm

Obsah balení

  1. 120 karet
  2. 10 originálních rozlišovačů skleniček
  3. 1 česká pravidla
  4. Obsahuje 1 nevyměnitelnou baterii typu AG10/LR1130
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.