Hračka Smoby FleXtreme startovací sada
Hračka Smoby FleXtreme startovací sadaHračka Smoby FleXtreme startovací sadaHračka Smoby FleXtreme startovací sadaHračka Smoby FleXtreme startovací sadaHračka Smoby FleXtreme startovací sadaHračka Smoby FleXtreme startovací sadaHračka Smoby FleXtreme startovací sada

Hračka Smoby FleXtreme startovací sada

Záruka: 24 měsíců | PN: SM 180902 | Kód: 3308825 | CZ distribuce
Smoby FleXtreme je zcela nový herní svět , který neomezuje dětskou kreativitu. Pomocí flexibilních kolejnic mohou děti sestavovat nejbláznivější závodní dráhy s pořádným stoupáním, klesáním a divokými zatáčkami a vyřádit se u neuvěřitelných kaskadérských kousků na dráze s výkonnými závodními vozy FleXtreme. Startovací sada FleXtreme…
Cena s DPH1 318,– 
Cena bez DPH1 089,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 1.12.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 2.12.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Smoby FleXtreme je zcela nový herní svět, který neomezuje dětskou kreativitu. Pomocí flexibilních kolejnic mohou děti sestavovat nejbláznivější závodní dráhy s pořádným stoupáním, klesáním a divokými zatáčkami a vyřádit se u neuvěřitelných kaskadérských kousků na dráze s výkonnými závodními vozy FleXtreme.

Startovací sada FleXtreme nabízí vše potřebné pro sestavení dráhy. Obsahuje 184 dílů dráhy ve čtyřech barvách (každá po 46 kusech), výkonné závodní auto s vyměnitelnou kapotou (červená a modrá) a start / cíl kolejnici. Barevné dílky dráhy můžete snadno sestavit a vytvořit tak 4,4 m dlouhou závodní dráhu, která je velmi flexibilní, takže ji můžete postavit nebo zavěsit kdekoliv. Židle, postel nebo stůl nejsou překážkou.

Flexibilní koleje

Díky svému speciálnímu pohonu se závodní auto nemůže převrátit a může jezdit dokonce i vzhůru nohama. Má vyměnitelnou karoserii, kterou můžete kombinovat se všemi ostatními modely řady FleXtreme. Auto se startuje pomocí spínače start / stop na zadní straně a přední i zadní světlomety svítí, takže je možné vydat se na vzrušující noční jízdu. Délka autíčka je 10 cm. Pohon na baterie, kterou jsou součástí balení.

Autíčko na pohon

Specifikace

  • Značka: Smoby
  • Produktová řada: FleXtreme
  • Baterie: 3x 1,5V LR03
  • Vhodné pro děti: 4+
  • Hmotnost balení: 1,25 kg
  • Rozměry balení: 42 x 32 x 7 cm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.