Hračka Zigybot Robot s funkcí času, 20 funkcí
Hračka Zigybot Robot s funkcí času, 20 funkcíHračka Zigybot Robot s funkcí času, 20 funkcíHračka Zigybot Robot s funkcí času, 20 funkcíHračka Zigybot Robot s funkcí času, 20 funkcíHračka Zigybot Robot s funkcí času, 20 funkcíHračka Zigybot Robot s funkcí času, 20 funkcí

Hračka Zigybot Robot s funkcí času, 20 funkcí

Záruka: 24 měsíců | PN: 01888 | Kód: 3014794 | CZ distribuce
Velitel vesmírné posádky Zigybotů je interaktivní robot Zigy . Mluví česky, reaguje na tvé hlasové příkazy a má spoustu dalších úžasných funkcí. Jistě jej znáš z poutavých příběhů , kdy spolu s kamarády Arturem a Viktorem zatopili lordu Smogovi. Tyto příběhy byly zfilmovány a najdete je pod názvem Operace Smog jako několikadílný seriál.
Cena s DPH1 654,– 
Cena bez DPH1 367,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 5.3.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 8.3.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Velitel vesmírné posádky Zigybotů je interaktivní robot Zigy. Mluví česky, reaguje na tvé hlasové příkazy a má spoustu dalších úžasných funkcí. Jistě jej znáš z poutavých příběhů, kdy spolu s kamarády Arturem a Viktorem zatopili lordu Smogovi. Tyto příběhy byly zfilmovány a najdete je pod názvem Operace Smog jako několikadílný seriál. Robot Zigy je hlavní hvězdou tohoto seriálu. Zažij společně se Zigym dobrodružství při plnění tajné mise a ochraně Země před lordem Smogem.

Interaktivní robot Zigy

Interaktivní Zigy má 20 úžasných různých funkcí, dokáže rozpoznat 17 českých příkazů / vět, na které odpovídá různými variantami odpovědí nebo provede požadovanou akci. Další klíčové schopnosti jsou například – rozumí hlasovým příkazům, pohybuje se do všech směrů, tančí, mluví a zpívá, nahrává hlas a zkresleně ho zase přehrává, měří okolní teplotu v rozsahu -10 až + 40 °C a měří pozemský čas, upozorní vaše děti na budíček, svačinu, oběd nebo večerku, dále nabízí světelné a zvukové efekty. Robota je možné ovládat buď hlasem, nebo IR dálkovým ovladačem. Mluvte na Zigyho v tiché místnosti srozumitelně, plynule a přímo, ze vzdálenosti asi jednoho metru. Zigy vám tak lépe porozumí.

Příklady otázek a příkazů

Zigy!, Odkud jsi?, Co umíš?, Jaká je tvá mise?, Kupředu, Zpět, Vlevo, Vpravo, Vystřel, Zatancuj, Umíš zpívat?, Vyprávěj, Pozor, připrav se, Jaká je teplota?, Jaký je plán?, Opakuj po mě, Ahoj, Kolik je hodin?

Zeptej se Zigyho jaká je teplota? Zigy teplotu změří a řekne ti výsledek. Máme vyzkoušeno, že chladničku Zigy snese, ale extrémnější teploty by mohly vadit jeho plastovým částem. Zigy dokáže zazpívat tři tradiční kosmické písně: 1. Já su šuhaj z Andromédy 2. Já jsem Zigybot a přicházím do české země 3. Ruty šuty mlhovina Hélix

Zigy umí vyprávět o naší sluneční soustavě, zná recept na galaxíka (kosmická obdoba pribináčka) nebo tě pobaví vtipem.

Specifikace

 • Značka: Zigybot
 • Vhodné pro děti: 5+
 • Materiál: plast
 • Hmotnost: 1,12 kg

Napájení

 • Robot: zabudované baterie se nabíjí přes USB (kabel je součástí)
 • Ovladač: 2 x 1,5 V AA baterie (nejsou součástí balení)
 • Rozměry robota (Š x V x H): 15 x 33 x 10 cm

Obsah balení

 1. 1x robot Zigy
 2. 1x USB kabel
 3. 1x ovladač
 4. 1x návod
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.