Hrnec parní TEESA TSA0035

Hrnec parní TEESA TSA0035

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3589088 | CZ distribuce
Zdravé stravování vyžaduje správné způsoby přípravy jídla. Jednou z nich je vaření v páře, kdy jídlo není v přímém kontaktu s vodou, pouze s horkou párou. Tento proces zajišťuje, že si vaše oblíbené pokrmy v páře zachovají více živin. Zajímá vás, jak vařit v páře? Kupte si parní hrnec Teesa TSA0035 s výkonem 750 W, který udělá revoluci ve vašem…
Cena s DPH1 241,– 
Cena bez DPH1 026,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 6.2.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Zdravé stravování vyžaduje správné způsoby přípravy jídla. Jednou z nich je vaření v páře, kdy jídlo není v přímém kontaktu s vodou, pouze s horkou párou. Tento proces zajišťuje, že si vaše oblíbené pokrmy v páře zachovají více živin.

Zajímá vás, jak vařit v páře? Kupte si parní hrnec Teesa TSA0035 s výkonem 750 W, který udělá revoluci ve vašem vaření. Velká kapacita 9,6 l v kombinaci se třemi šikovnými nádobami vám umožní rychle připravit zdravé a chutné jídlo pro celou rodinu. A co víc, parní hrnec na vaření Teesa udělá pokrmy v páře méně kalorické a méně tuku, což vám pomůže udržet si štíhlou linii.

Zařízení má ukazatel hladiny vody, díky kterému se nemusíte každou chvíli dívat do nádržky, abyste zkontrolovali, zda není potřeba ji doplnit. Pohodlné doplňování vody, bez přerušení chodu přístroje, zaručují speciální otvory umístěné po obou stranách těla přístroje. Další výhodou je funkce časovače, která přístroj vypne a upozorní vás, když je vaše jídlo hotové.

- Možnost přípravy několika různých pokrmů současně
- 3 stohovatelné nádoby
- Externí doplňování vody
- Ukazatel hladiny vody
- Automatické vypnutí
- Ochrana proti přehřátí
- Protiskluzové nožičky
- Uložení kabelu

Technické parametry:

- Časovač: 60 min
- Celková kapacita: 9,6 L
- Kapacita vodní nádrže: 1,25 L
- Výkon: 750 W
- Napájení: 220 – 240V~; 50/60 Hz
- Hmotnost: 2,4 kg
- Rozměry: 33 x 25 x 40 cm
- Délka kabelu: 85 cm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.