IPEVO vizualizér DO-CAM - HD Přenosná 8MPx USB Dokumentová kamera/webkamera
IPEVO vizualizér DO-CAM - HD Přenosná 8MPx USB Dokumentová kamera/webkameraIPEVO vizualizér DO-CAM - HD Přenosná 8MPx USB Dokumentová kamera/webkameraIPEVO vizualizér DO-CAM - HD Přenosná 8MPx USB Dokumentová kamera/webkameraIPEVO vizualizér DO-CAM - HD Přenosná 8MPx USB Dokumentová kamera/webkameraIPEVO vizualizér DO-CAM - HD Přenosná 8MPx USB Dokumentová kamera/webkamera

IPEVO vizualizér DO-CAM - HD Přenosná 8MPx USB Dokumentová kamera/ webkamera

Záruka: 24 měsíců | PN: 5-897-3-01-00 | Kód: 3194128 | CZ distribuce
Přenosná 8MP USB dokumentová kamera / webová kamera IPEVO DO-CAM HD Ultra Lehká a kompaktní kamera pro profesionální vizuální prezentace a komunikaci - snímání obrazu v reálném čase, konferenční hovor s webovou kamerou, dálkové studium, práce na dálku. Vynikající kvalita obrazu: DO-CAM je dodáván s 8MP obrazovým snímačem Sony CMOS pro výjimečný…
Cena s DPH4 111,– 
Cena bez DPH3 398,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 30.7.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 2.8.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Přenosná 8MP USB dokumentová kamera / webová kamera IPEVO DO-CAM HD Ultra
Lehká a kompaktní kamera pro profesionální vizuální prezentace a komunikaci - snímání obrazu v reálném čase, konferenční hovor s webovou kamerou, dálkové studium, práce na dálku.

Vynikající kvalita obrazu: DO-CAM je dodáván s 8MP obrazovým snímačem Sony CMOS pro výjimečný výkon při redukci šumu a reprodukci barev. Zachyťte podrobnosti svých materiálů v rozlišení Ultra HD až 3264 x 2448.

2 v 1, dokumentová kamera a webová kamera: Otočením hlavy kamery DO-CAM můžete přepínat tam a zpět mezi sdílením dokumentů a komunikací „tváří v tvář“. Pomocí tlačítka převrácení budete mít vždy správnou orientaci obrazu.

Lehký a kompaktní: Protože je nejlehčí na trhu s hmotností 335g, je DO-CAM vhodný pro použití, skladování a přenášení.

Maximální stabilita a flexibilita: Všechny propojené části DO-CAM jsou plně nastavitelné, aby zachytily váš obsah v různých výškách, úhlech a polohách. Pro uložení připojeného kabelu je zabudován držák kabelu.

Kompatibilita s UVC kamerou: DO-CAM je USB Plug & Play kompatibilní s MAC, PC a Chromebookem. Použitelný se softwarem Visualizer společnosti IPEVO a jakýmkoli dalším softwarem třetí strany podle vašeho výběru.

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.