IPEVO vizualizér VZ-R - HDMI/USB 8MPx dokumentová kamera s Dualním modem
IPEVO vizualizér VZ-R - HDMI/USB 8MPx dokumentová kamera s Dualním modemIPEVO vizualizér VZ-R - HDMI/USB 8MPx dokumentová kamera s Dualním modemIPEVO vizualizér VZ-R - HDMI/USB 8MPx dokumentová kamera s Dualním modemIPEVO vizualizér VZ-R - HDMI/USB 8MPx dokumentová kamera s Dualním modemIPEVO vizualizér VZ-R - HDMI/USB 8MPx dokumentová kamera s Dualním modem

IPEVO vizualizér VZ-R - HDMI/ USB 8MPx dokumentová kamera s Dualním modem

Záruka: 24 měsíců | PN: 5-898-4-01-00 | Kód: 3194129 | CZ distribuce
IPEVO VZ-R HDMI / USB Dual Mode 8 MP Document Camera Nástroj vizuální komunikace pro projekci v reálném čase, vzdálenou práci, distanční vzdělávání, webové konference, nahrávání obrazu, živou ukázku - pracuje s počítačem i bez něj. Dokumentová kamera s dvojím režimem HDMI a USB: Přímé připojení prostřednictvím HDMI k televizoru, monitoru nebo…
Cena s DPH6 567,– 
Cena bez DPH5 427,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 29.7.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 30.7.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

IPEVO VZ-R HDMI / USB Dual Mode 8 MP Document Camera
Nástroj vizuální komunikace pro projekci v reálném čase, vzdálenou práci, distanční vzdělávání, webové konference, nahrávání obrazu, živou ukázku - pracuje s počítačem i bez něj.

Dokumentová kamera s dvojím režimem HDMI a USB: Přímé připojení prostřednictvím HDMI k televizoru, monitoru nebo projektoru a snadné připojení přes USB k počítači pomocí technologie plug and play. Funguje na počítačích Mac, Windows PC a Chromebooku. Je kompatibilní s různým softwarem třetích stran. Slouží jako webová kamera pro videohovory.

Vysoká čistota obrazu s 8megapixelovým fotoaparátem: Rozlišení až 3264x2448 v režimu USB a až 1920x1080 v režimu HDMI. Maximální snímací oblast 10,6 "x 18,9" (16:9) / 13,5 "x 18,1" (4:3).

Zvýšení výkonu: Rychlé zaostření, redukce šumu a vynikající reprodukce barev, kterou přináší obrazový snímač Sony CMOS a integrovaný systém Ambarella system-on-a-chip (SoC). LED světlo vám poskytuje další osvětlení pro zachycení materiálu ve slabě osvětlených prostředích.

Použití i jako webkamera: VZ-R je kompatibilní s širokou škálou videokonferenčního softwaru třetích stran. Pomocí otočné hlavy a vícekloubového stojanu můžete zachytit různé výšky, úhly a polohy.

Odolnost, přenositelnost a pohodlí: VZ-R je vybaven stojanem vyztuženým skleněnými vlákny (GVX-5H), který vám poskytuje zvýšenou odolnost a přenosnost pro každodenní použití. Dotyková integrovaná tlačítka umístěná na těle VZ-R vám umožní okamžitě upravovat obrázky v reálném čase.

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.