IPEVO vizualizér VZ-X - Bezdrátová/HDMI/USB 8MPx Dokumentová kamera
IPEVO vizualizér VZ-X - Bezdrátová/HDMI/USB 8MPx Dokumentová kameraIPEVO vizualizér VZ-X - Bezdrátová/HDMI/USB 8MPx Dokumentová kameraIPEVO vizualizér VZ-X - Bezdrátová/HDMI/USB 8MPx Dokumentová kameraIPEVO vizualizér VZ-X - Bezdrátová/HDMI/USB 8MPx Dokumentová kamera

IPEVO vizualizér VZ-X - Bezdrátová/ HDMI/ USB 8MPx Dokumentová kamera

Záruka: 24 měsíců | PN: 5-902-4-01-00 | Kód: 3194130 | CZ distribuce
Bezdrátová / dokumentová kamera IPEVO VZ-X 8MP VZ-X je nejuniverzálnější dokumentová kamera IPEVO, která nabízí tři režimy připojení - Wi-Fi, HDMI a USB. Můžete jej použít s počítačem, zařízeními iOS / Android nebo přímo s Apple TV, televizorem, projektorem nebo monitorem. Kamera s rozlišením 8 MP v režimu WiFi a HDMI pořizuje snímky ve vysokém…
Cena s DPH9 113,– 
Cena bez DPH7 531,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 30.7.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 2.8.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Bezdrátová / dokumentová kamera IPEVO VZ-X 8MP
VZ-X je nejuniverzálnější dokumentová kamera IPEVO, která nabízí tři režimy připojení - Wi-Fi, HDMI a USB. Můžete jej použít s počítačem, zařízeními iOS / Android nebo přímo s Apple TV, televizorem, projektorem nebo monitorem.

Kamera s rozlišením 8 MP v režimu WiFi a HDMI pořizuje snímky ve vysokém rozlišení (1920x1080) a téměř v 4K kvalitě v režimu USB (3264x2448). Nahrávání videa v HD (1920x1080 při 30 fps). Kompatibilní s počítači, zařízení iOS / Android, Apple TV, projektory, televizory nebo monitory.
Připojte VZ-X bezdrátově k počítači (Mac / PC), zařízení iOS / Android (iPad / iPhone / Android Tablet / Android Phone) nebo Apple TV přes Wi-Fi a užívejte si svobodu streamování obrázků v reálném čase odkudkoli z místnosti - vše bez překážení drátů!
VZ-X vám vydrží po celou dobu výuky nebo prezentace.
Přeskočte potřebu počítače a streamujte obrázky v reálném čase přímo do svého televizoru, projektoru nebo monitoru pomocí připojení HDMI.
Můžete jej použít s softwarem IPEVO Visualizer nebo jiným softwarem třetích stran, jako je Camtasia, OBS nebo Skype.

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.