JBL Endurance RUN BT - black

JBL Endurance RUN BT - black

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3558383 | CZ distribuce
JBL vytvořilo bezdrátová sluchátka Endurance RUN pro všechny, kteří si chtějí při sportovních aktivitách užívat oblíbenou hudbu, která, jak je dokázáno, pomáhá překonávat vlastní limity. S telefonem se párují komfortně bezdrátově přes Bluetooth a jisti si můžete být, že sluchátka budou vždy perfektně sedět v uších zásluhou designu FlipHook…
Cena s DPH1 145,– 
Cena bez DPH946,– Kč
Skladem
Doprava od 120 Kč
 Přepravní službou do 12.12.od 120 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

JBL vytvořilo bezdrátová sluchátka Endurance RUN pro všechny, kteří si chtějí při sportovních aktivitách užívat oblíbenou hudbu, která, jak je dokázáno, pomáhá překonávat vlastní limity. S telefonem se párují komfortně bezdrátově přes Bluetooth a jisti si můžete být, že sluchátka budou vždy perfektně sedět v uších zásluhou designu FlipHook společně s technologiemi FlexSoft a TwistLock.

Na nabití dokáží hrát až 6 hodin a nemusíte se přitom obávat potu ani náročných podmínek, neboť mají zvýšenou odolnost. Dokonce disponují i mikrofonem, takže s nimi můžete zároveň vyřizovat hovory, a magnetickými náušníky pro snadnější skladování.

TwistLock a FlexSoft
TwistLock a FlexSoft jsou technologie, díky nimž jsou sluchátka ideální i pro náročné aktivity, jako je sport, neboť jsou garancí bezpečného uchycení a stability.

Odolná vůči potu
Vzhledem ke konstrukci odolné vůči potu jsou sluchátka vhodná pro cvičení.

Handsfree
Sluchátka mají integrovaný mikrofon, takže s nimi můžete nejen poslouchat oblíbenou hudbu, ale také telefonovat.

Magnetické náušníky
Magnetické náušníky jsou vysoce praktické díky tomu, že jejich zásluhou se nebude kabel v případě, že sluchátka zrovna nepoužíváte, nikde plést.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.