Kabel REMAX Wanbo II USB-C 0,29m White

Kabel REMAX Wanbo II USB-C 0,29m White

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3709761 | CZ distribuce
Remax Wanbo II je kabel USB-C se sadou koncovek s porty micro USB, Lightning a USB-A. Součástí balení je i místo pro uložení paměťové karty a SIM karty a klíč pro její vyjmutí z telefonu. Vše je uzavřeno v praktickém kufříku, takže nejdůležitější příslušenství můžete mít vždy po ruce a neztratíte je. Součástí balení je kabel USB-C na USB-C, který…
Momentálně nedostupné

Popis


Remax Wanbo II je kabel USB-C se sadou koncovek s porty micro USB, Lightning a USB-A. Součástí balení je i místo pro uložení paměťové karty a SIM karty a klíč pro její vyjmutí z telefonu. Vše je uzavřeno v praktickém kufříku, takže nejdůležitější příslušenství můžete mít vždy po ruce a neztratíte je.

Součástí balení je kabel USB-C na USB-C, který vám umožní rychle obnovit energii s výkonem 60 wattů. A co víc, konektory micro USB, Lightning a USB-A umožňují nabíjet různé typy zařízení pro větší svobodu použití. S Remax Wanbo II připravíte svůj smartphone, notebook, tablet atd. k dalšímu použití.

Praktické pouzdro poskytuje pohodlné uložení nejen kabelu a přídavných konektorů, ale také dalšího příslušenství. Úspěšně do něj vložíte SD kartu a SIM kartu. Sada navíc obsahuje klíč, který usnadní vkládání a vyjímání SIM karty v telefonu. A co víc, pouzdro můžete snadno otevřít a jeho lehký a kompaktní design usnadňuje skladování.

Technické parametry:

- Barva: Bílá
- Materiál: PVC + ABS
- Hmotnost: 37 g
- Rozměry: 106 x 30 x 15 mm
- Výstupní napětí: USB-C na USB-C: 60 wattů, USB-A na USB-C: 18 wattů, USB-C na Lightning: 20 wattů, USB-A na Lightning: 12 wattů, USB-C/USB-A na micro USB: 18 wattů.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.