Kabel UTP RJ45/RJ45 Cat6 12m BASEUS Flat

Kabel UTP RJ45/RJ45 Cat6 12m BASEUS Flat

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3776580 | CZ distribuce
Síťový kabel Baseus Ethernet poskytuje rychlé a stabilní připojení bez rušení, takže můžete pohodlně pracovat a hrát hry. Navíc přenosová rychlost dosahuje 1000 Mb/s, takže můžete přenášet soubory během okamžiku. Kompatibilita s různými systémy zase umožňuje připojit kabel k mnoha zařízením. Rychlé připojení a široká kompatibilita Díky přenosové…
Cena s DPH578,– 
Cena s DPH pro registrované542,– Kč
Cena bez DPH478,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 7.3.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Síťový kabel Baseus Ethernet poskytuje rychlé a stabilní připojení bez rušení, takže můžete pohodlně pracovat a hrát hry. Navíc přenosová rychlost dosahuje 1000 Mb/s, takže můžete přenášet soubory během okamžiku. Kompatibilita s různými systémy zase umožňuje připojit kabel k mnoha zařízením.

Rychlé připojení a široká kompatibilita
Díky přenosové rychlosti 1000 Mb/s můžete přenést 1G souborů přibližně za 10 sekund - už nemusíte dlouho čekat na zkopírování fotografií, videí nebo důležitých dokumentů. Produkt je ideální pro práci, sledování filmů nebo hraní her. Poskytuje rychlé a stabilní připojení k internetu bez zpoždění a rušení. Můžete jej úspěšně připojit k notebooku, počítači, routeru, televizoru nebo set-top boxu. Funguje se systémy, jako jsou Windows, Apple OS nebo Linux.

Robustní konstrukce
Kabel se vyznačuje pečlivě promyšlenou a robustní konstrukcí. Použití čisté mědi 26AWG zlepšuje kvalitu signálu, zatímco hliník eliminuje rušení. Pozlacený konektor se navíc promítá do lepšího připojení. Plastová povrchová úprava z PVC zase zabraňuje lámání kabelu a zajišťuje odolnost proti opotřebení. Ploché provedení navíc usnadňuje umístění výrobku pod koberec nebo za nábytek.

Technické parametry:

Barva: černá
Materiál: PVC
Délka: 12 m
Rychlost přenosu: 1000 Mbps max.
Provozní systémy: Windows, Apple OS, Linux atd.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.