Kamera SOLIGHT 1D80 WiFi Tuya

Kamera SOLIGHT 1D80 WiFi Tuya

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3832642 | CZ distribuce
Atraktivní kamera se dvěma režimy nočního přísvitu. Standardní IR přísvit s černobílým nočním obrazem, nebo kvalitním barevným obrazem díky výkonnému 500 lumenovému osvětlení. Zkontrolujte svůj domov a majetek téměř odkudkoliv pomocí venkovní kamery 1D80. Jednoduše vytáhněte telefon nebo tablet, abyste měli stále dohled nad vaším domovem, kdekoliv…
Cena s DPH1 338,– 
Cena bez DPH1 106,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 26.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Atraktivní kamera se dvěma režimy nočního přísvitu. Standardní IR přísvit s černobílým nočním obrazem, nebo kvalitním barevným obrazem díky výkonnému 500 lumenovému osvětlení.
Zkontrolujte svůj domov a majetek téměř odkudkoliv pomocí venkovní kamery 1D80. Jednoduše vytáhněte telefon nebo tablet, abyste měli stále dohled nad vaším domovem, kdekoliv budete připojeni k internetu. Kamera je napájena zdrojem a tak nabízí živý přenos 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nebo dostávejte upozornění na vaše mobilní zařízení v momentě, kdy kamera zachytí pohyb a prohlédněte si video ve vysokém Full HD rozlišení 1080p. To navíc s dvěma režimy přísvitu - klasické IR noční vidění, nebo výkonný 500 lm LED přísvit.

24/7 živý video přenos: Tato IP kamera pracuje přes bezdrátovou Wi-Fi síť vašeho domu, takže máte přístup k živým i zaznamenaným záznamům přímo z mobilní aplikace na Vašem mobilním zařízení (telefon nebo tablet s iOS 8 a novější nebo Androidem 5.0 a novější).
Snadné nastavení: instalace je tak snadná; kameru jednoduše zapojte do elektřiny a nastavte pomocí aplikace v telefonu. Kameru můžete jednoduše namontovat na zeď.
Upozornění na telefonu: Pokud zapnete detekci pohybu, kamera vám při zaznamenání pohybu pošle upozornění na Vaše mobilní zařízení.
Noční vidění: kamera umožňuje noční vidění s pomocí IR diod (účinnost až 10 metrů), nebo pomocí LED světla se světelným tokem 500 lumenů (účinnost až 8 metrů).
Zvuk: 2-pásmový záznam zvuku vám dovolí komunikovat s rodinnými příslušníky nebo přáteli.
Odolá větru i dešti: kamera vám díky krytí IP65 umožní provoz za každého počasí, je totiž zcela odolná vůči dešti, prachu a odolá i teplotám od -20°C do +45°C.
Křišťálově čistý záznam: snímač CMOS fotoaparátu zaznamenává křišťálově čisté rozlišení Full HD 1080p, takže máte skvělý pohled na to, co se děje ve vašem domě.

Aplikace Smart Life:
Aplikace je v Češtině, Angličtině a jiných jazycích
Je kompatibilní s Wifi 2,4 GHz, Android 5.0 a vyšší, iOS 8.0 a vyšší, Tuya Smart app, Smart Life app , Amazon Echo, Google Home

Technické parametry:

Připojení přes Wi-Fi
Ovládání přes aplikaci Smart Life – iOS/Android
Detekce pohybu
Upozornění na mobil
Časové nastavení záznamu
Vertikální/horizontální otáčení
Noční snímání - 2 režimy
max. velikost karty: 128 GB
rozlišení snímače: 2 Mpx
mikrofon/reproduktor: vestavěný
rozlišení: 1080p (1920x1080)/15FPS
video komprese: H.264
pozorovací úhel: 80°
stupeň krytí: IP65
napájení: 12V/1A (DC)
1,3m dlouhý napájecí kabel + 3m dlouhý kabel s adaptérem
aplikace v Čj
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.