Kamera WOOX R3568 WiFi

Kamera WOOX R3568 WiFi

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3823999 | CZ distribuce
Není nic důležitějšího než pocit bezpečí, proto WOOX nabízí tuto skvělou venkovní kameru R3568, díky které se budete neustále cítit pohodlně. Pokud hledáte stylovou bezpečnostní venkovní kameru, která neobětuje funkce kvůli rozpočtu, venkovní kamera WOOX R3568 je vaší nejlepší volbou. Odolnost vůči povětrnostním vlivům, UV odolnost; Certifikace…
Cena s DPH1 387,– 
Cena bez DPH1 146,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Není nic důležitějšího než pocit bezpečí, proto WOOX nabízí tuto skvělou venkovní kameru R3568, díky které se budete neustále cítit pohodlně. Pokud hledáte stylovou bezpečnostní venkovní kameru, která neobětuje funkce kvůli rozpočtu, venkovní kamera WOOX R3568 je vaší nejlepší volbou.

Odolnost vůči povětrnostním vlivům, UV odolnost; Certifikace IP65
WOOX R3568 má certifikaci IP65, díky čemuž je venkovní bezpečnostní kamera R3568 WOOX ideální pro použití venku a záznam ve stále se měnícím venkovním prostředí bez ohledu na déšť nebo slunce. Díky odolnosti vůči UV záření je tato venkovní kamera R3568 ideální pro dobré střežení vašeho domova, i když jsou ultrafialové paprsky obzvláště silné nebo je okolní teplota mezi -20° a +60°C.

Pevné připojení
Kromě bezdrátového modelu R4260 je tento R3568 dodáván s pevným 220V EU napájecím kabelem, který přenáší střídavý proud na stejnosměrný, takže jej lze připojit pomocí dodávaného 5V EU napájecího adaptéru (součástí balení).

WiFi připojení
R3568 pracuje na WiFi, takže je snadné jej připojit k vaší síti přes 2,4GHz signál WiFi bez použití další brány nebo rozbočovače.

Obousměrný zvuk
Poslech a mluvení pomocí aplikace „WOOX Home“ kdykoli a kdekoli. WOOX Home R3568 Cam Outdoor je vybaven vynikající obousměrnou komunikací, která vám umožní požádat kurýra, aby nechal balíček na verandě a dokončil bez dozoru doručení, nebo vám pomůže zastrašit případné zloděje.

Detekce pohybu/zvuku
Vždy sledujte svůj majetek. Kamera WOOX Home R3568 je vybavena detekcí pohybu a zvuku, živá upozornění zasáhnou vaši aplikaci velmi rychle a usnadňují detekci a dopadení zlodějů nebo vetřelců.

Ultra HD 2K & Super IR Night Vision
WOOX R3568 Cam Outdoor se může otáčet o 101 stupňů horizontálně a 90 stupňů vertikálně, spolu se zorným polem 104 stupňů, což vám poskytuje plnou ochranu, kterou potřebujete. Vybaven je také kvalitním snímačem a objektivem UHD 2K kamery. Noční vidění až na 10 m v tmě.

Odolnost vůči povětrnostním vlivům, UV odolnost; Certifikace IP65
Pevné připojení pomocí kabelu DC a adaptéru
Připojení WiFi
Obousměrný zvuk
Detekce pohybu / zvuku
Ultra HD 2K rozlišení a Super IR Night Vision
3MP objektiv

Obsah balení:

Smart Outdoor kamera x 1
USB kabel x 1
Uživatelská příručka x 1
Napájecí adaptér x 1
Taška se šrouby a hmoždinkami x 1
Bezpečnostní nálepka x 2
Šroubovák x 1
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.