KÄRCHER S4 Twin zametací stroj 1.766-360.0

KÄRCHER S4 Twin zametací stroj 1.766-360.0

Záruka: 24 měsíců | PN: 1.766-360.0 | Kód: 2994897 | CZ distribuce
Čisto okolo domu. Se zametacím strojem Kärcher S 4 Twin lze čistit chodníky, příjezdy, dvory až 5x rychleji než s koštětem a lopatou. Zametené nečistoty jsou vedeny do nádrže na nečistoty. Jednoduše, rychle a čistě. Stroj Kärcher S 4 Twin má dva postraní kartáče, 20 l velkou sběrnou nádobu a umožňuje zametání celkem 680 mm. Bez námahy zamete…
Momentálně nedostupné

Popis

Čisto okolo domu. Se zametacím strojem Kärcher S 4 Twin lze čistit chodníky, příjezdy, dvory až 5x rychleji než s koštětem a lopatou. Zametené nečistoty jsou vedeny do nádrže na nečistoty. Jednoduše, rychle a čistě. Stroj Kärcher S 4 Twin má dva postraní kartáče, 20 l velkou sběrnou nádobu a umožňuje zametání celkem 680 mm. Bez námahy zamete plochy až do 2400 m2 za hodinu. Není nutné časté vyprazdňování nádoby na zametené nečistoty.

Čtyřnásobně výškově nastavitelné madlo zametače S 4 Twin umožňuje nastavení podle výšky postavy uživatele. V případě potřeby lze madlo plně sklapnout. Tím je umožněno uložení stroje, které nezabírá místo. Dodatečně je izolováno a tím předchází studeným rukám. Díky účinnému zametacímu válci a postranním kartáčům dosáhne S 4 Twin pracovní šířky 680mm. Tím je možné dobře vymetat plochy, rohy i oblasti obrubníků. Nádrž na zametené nečistoty lze snadno vyjmout a je konstruována tak, že ji lze bezpečně odstavit.

POUŽITÍ čištění chodníků, vjezdů, dvorů, garáží ..

VÝHODY
Nasazení postranního kartáče bez použití nářadí
Komfortní nášlapná plocha pro sklopení zametacího stroje bez ohýbání pro úschovu, šetrnou na místo.
Plynule nastavitelné madlo individuálnímu nastavení výšky.
Velká nádoba na zametené nečistoty
Jednoduché vyjmutí a vyprazdňování nádoby na zametené nečistoty, bez kontaktu s nimi.
Velká šířka zametání
Důkladné zametání rohů, hran a spár.
Praktické držadlo zametací stroj lze jednoduše nosit a uložit.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.