Kávomlýnek ETA Fragranza 0066 90000

Kávomlýnek ETA Fragranza 0066 90000

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3585490 | CZ distribuce
Nakupte vánoční dárky značky ETA se slevou 10 % na veškerý sortiment. Neváhejte s nákupem - slevový kód ETA10 bude platný pouze po omezenou dobu. Platí pouze pro maloobchodní zákazníky. Zpříjemněte si každé ráno chutí i vůní čerstvě namleté kávy! V mlýnku na kávu ETA Fragranza v moderním a elegantním designu…
Momentálně nedostupné

Popis

Nakupte vánoční dárky značky ETA se slevou 10 % na veškerý sortiment. Neváhejte s nákupem - slevový kód ETA10 bude platný pouze po omezenou dobu. Platí pouze pro maloobchodní zákazníky.


Zpříjemněte si každé ráno chutí i vůní čerstvě namleté kávy! V mlýnku na kávu ETA Fragranza v moderním a elegantním designu můžete umlít až 50 g kávových zrn najednou. O rovnoměrné mletí kávy se postará speciální tříštivý nůž, jehož ocelové čepele s vysokou životností vyvinou až 29 000 otáček za minutu. Jemnost namleté kávy závisí na délce mletí. Pokud tedy máte raději hrubě namletou kávu, postačí kratší čas, pro jemnější kávu nechejte mlýnek pracovat o něco déle. Díky průhlednému víku můžete stav mletí průběžně kontrolovat. Nerezová mlecí komora zajistí zachování jedinečného aroma čerstvě namleté kávy po celou dobu přípravy. Mletou kávu, kterou ihned nespotřebujete, je vhodné přesypat do uzavíratelné vzduchotěsné nádoby, aby si svou nezaměnitelnou vůni a chuť uchovala co nejdéle.

Ovládání mlýnku je jednoduché – spouští se pomocí praktického tlačítkového bezpečnostního spínače. Díky nerezovému provedení je snadná i jeho údržba. Protiskluzové nožky se pak postarají o stabilitu spotřebiče na pracovní desce. Délka napájecího kabelu je 0,9 m a snadno ho navinete do úložného prostoru mlýnku. Příkon mlýnku je pouhých 150 W, a tak se nemusíte strachovat, že by byl jeho provoz finančně nákladnou záležitostí.

Vlastnosti:

- Nerezové provedení
- Rovnoměrné mletí kávy speciálním tříštivým nožem
- Mletí od hrubého po jemné v závislosti na délce mletí
- 100% zachováná jedinečné aroma čerstvě umleté kávy
- Objem pro 50 g zrnkové kávy
- Nerezová mlecí komora
- Ocelové nerezové čepele s vysokou životností
- Extra vysoké otáčky (až 29 000 otáček za minutu)
- Průhledné víko
- Praktický tlačítkový bezpečnostní spínač
- Jednoduché ovládání a snadná údržba
- Protiskluzové nožky zajišťující stabilitu
- Prostor pro navinutí napájecího kabelu
- Délka přívodního kabelu 0,9 m
- Příkon 150 W
- Šířka: 10.5 cm
- Výška: 18.5 cm
- Hloubka: 10.5 cm
- Hmotnost: 0.78 kg
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.