Kávovar HiBREW H4-basic 3v1 přenosný

Kávovar HiBREW H4-basic 3v1 přenosný

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3735232 | CZ distribuce
Získejte možnost uvařit si lahodnou a chutnou kávu, ať jste kdekoli. Přenosný kávovar HiBREW H4 je dostatečně lehký a přenosný, aby vás mohl doprovázet téměř kamkoli. Rychle se zahřívá a disponuje tlakem 15 barů. Je vybaven speciálním šálkem, který byl vytvořen ze zdravotně nezávadného tritanu. Přístroj je kompatibilní s kapslemi Nespresso a Dolce…
Cena s DPH3 151,– 
Cena bez DPH2 604,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.7.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Získejte možnost uvařit si lahodnou a chutnou kávu, ať jste kdekoli. Přenosný kávovar HiBREW H4 je dostatečně lehký a přenosný, aby vás mohl doprovázet téměř kamkoli. Rychle se zahřívá a disponuje tlakem 15 barů. Je vybaven speciálním šálkem, který byl vytvořen ze zdravotně nezávadného tritanu. Přístroj je kompatibilní s kapslemi Nespresso a Dolce Gusto a dokáže připravit i mletou kávu.

Vychutnejte si lahodnou a aromatickou kávu, ať jste kdekoli. Kávovar H4 je mimořádně lehký a přenosný - váží pouhých 600 g a díky jeho kompaktním rozměrům ho snadno uložíte do batohu nebo cestovní tašky. Můžete si jej tedy vzít s sebou na dovolenou, pod stan, na kempování nebo do práce. Už se nemusíte vzdávat svého oblíbeného nápoje, když opouštíte domov!

Kávovar vyniká tlakem 15 barů. Je také vybaven vysoce výkonným topným tělesem, které rovnoměrně rozptyluje teplo. To vše vám umožní během okamžiku připravit lahodnou kávu, která vás potěší svým bohatým aroma, sametovou strukturou a vynikající chutí. Kávovar navíc umožňuje vařit jak horkou, tak studenou kávu.

S kávovarem HiBREW vás téměř nic neomezuje: nyní si snadno připravíte kávu, na jakou máte chuť, přesně takovou, jakou chcete. Kávovar H4 je kompatibilní s kapslemi Dolce Gusto a Nespresso. Umožňuje také přípravu mleté kávy. Vyberte si zrnkovou kávu, kterou používáte každý den, nebo vyzkoušejte něco nového! Doma, v práci, na dovolené - s kávovarem HiBREW si můžete připravit svou oblíbenou kávu téměř v každé situaci.

S kávovarem H4 si snadno připravíte lahodný a aromatický nápoj. Stačí vložit kapsli nebo mletou kávu na správné místo, naplnit nádobu vodou, připojit přístroj k elektřině a stisknout tlačítko. Přibližně po 60 sekundách bude váš nápoj připraven! Horkou kávu je možné připravit také pomocí studené vody. K tomu použijte síťový adaptér, který se prodává samostatně. Vaše káva bude připravena přibližně po 5-8 minutách. Můžete také použít nabíječku do auta. Poznámka: pokud je přístroj připojen pomocí kabelu USB, funkce ohřevu není k dispozici - v této situaci je možné vařit kávu pouze pomocí horké vody.

Nemusíte s sebou nosit další sklenice. Kávovar je vybaven malým hrnkem. Je vyroben z vysoce kvalitního tritanu, materiálu, který se používá také k výrobě kojeneckých lahví. Neobsahuje škodlivý BPA a je bezpečný pro vaše zdraví. To vše znamená, že si můžete pohodlně vypít povzbuzující a aromatické espresso téměř kdykoli.

Technické parametry:

- Tlak: 15 bar
- Jmenovitý výkon: 80W
- Jmenovité napětí: DC 12V
- Objem nádrže na vodu: 60 ml
- Rozměry: 70x70x240 mm
- Hmotnost: 600g

Obsah balení:

- Přenosný kávovar H4
- Adaptér pro přípravu práškové kávy
- Adaptér na kapsle Dolce Gusto
- Základna a adaptér na kapsle Nespresso
- USB kabel
- Nabíječka do auta
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.