Kelímek s víčkem G21 beECO Latte 450ml růžový

Kelímek s víčkem G21 beECO Latte 450ml růžový

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3185235 | CZ distribuce
Růžový cestovní hrníček o objemu 450 ml z ekologického materiálu s dvojitými stěnami a dvojitým víčkem s uzavíratelným otvorem na pití udrží teplé i studené nápoje v požadované teplotě. Abychom pomohli přírodě, rozhodli jsme se zatočit se znečištěním planety a vyrobili jsme ekologické kelímky beECO z pšeničné slámy – Wheat Straw. Skvěle se hodí…
Cena s DPH768,– 
Cena bez DPH635,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 30.7.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 2.8.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Růžový cestovní hrníček o objemu 450 ml z ekologického materiálu s dvojitými stěnami a dvojitým víčkem s uzavíratelným otvorem na pití udrží teplé i studené nápoje v požadované teplotě.

Abychom pomohli přírodě, rozhodli jsme se zatočit se znečištěním planety a vyrobili jsme ekologické kelímky beECO z pšeničné slámy – Wheat Straw. Skvěle se hodí do domácnosti, ve které lidé myslí na udržitelnost a zajímají se o budoucnost. Oceníte je také při cestování nebo kempování a pobytu v přírodě. Dají se využít i jako zálohované kelímky na menších i větších kulturních akcích, jejichž pořadatele už unavují hory nevratných plastů.

Pitím kávy, čaje nebo osvěžující limonády z beECO termohrníčku Latte pomáháte přírodě. Nádobí z tohoto materiálu můžete používat opakovaně, takže se nejedná o jednorázovky, které by bylo třeba po každém použití likvidovat.

Dvojité dno, dvojité stěny a dvojité víčko
Pro lepší izolaci nápojů jsme šálek G21 beECO Latte 450 ml vyrobili s dvojitým dnem a stěnami, které udrží tekutiny v požadovaném, hřejivě teplém či osvěžujícím studeném stavu. Dvojité víčko s otvorem na pití má dva výstupky pro snadné uchopení – po jemném pootočení se uvolní pitný otvor, po napití jej zase posunutím zpět opět uzavřete. Víčko můžete rozložit, což umožňuje snadné čištění vnitřních ploch ve víčku v případě, že vám do nich zateče káva (viz obrázek). Ekologický šálek beECO Latte se příjemně drží, dobře se z něj pije a hezky vypadá – trojí radost s dvojitým dnem.

Odolnost a praktičnost
Termohrnek beECO Latte odolá teplotám od -20 °C až do 100 °C. Můžete jej tak bez obav naplnit ledovou tříští, osvěžujícím džusem, teplým čajem i horkou kávou. Pro pití pootočte víčkem pro uvolnění otvoru na pití a následně jej zase uzavřete, aby vám nápoj zbytečně nevychladnul/nezteplal. Naplněný šálek beECO Latte můžete buď držet v ruce nebo položit dnem na podložku, ale nepřenášejte jej v kabelce nebo batůžku – víčko není šroubovací a nápoj by se mohl rozlít, škoda každé kapky!

TIP: Nádobí beECO můžete mýt v myčce, ale vlastně proč? Za šetrnější a rychlejší opláchnutí rukou ve dřezu vám příroda poděkuje víc.

Velkou předností kelímku beECO Latte je pevnost a odolnost vůči ulpívání pachů. To by samozřejmě z čistého slámového odpadu nebylo možné, proto jsme zvýšili odolnost všech beECO pitných kelímků a lahví přidáním podílu potravinářského plastu. Zdravotně nezávadný potravinářský plast zajistí eko nádobí delší životnost a díky možnosti opakovaného několikaletého používání šetříte přírodu, přírodní zdroje i ovzduší.

Co to je Wheat Straw?
Surovina, která by se jinak nevyužila, dostala nový život. Pšenice je druh obilí, který se nejčastěji používá k výrobě chleba, mouky nebo pšeničného lepku. Materiál našich výrobků vznikl zpracováním zbytků sklizených klasů, které jsou ideální volbou pro výrobu přírodních plastů.

Slouží, i když doslouží
Po sklizni pšenice obsahuje vedlejší produkt – lignin. Ten je důležitou stavební složkou veškerého dřeva a některých rostlin zabezpečující zpevnění celulózových molekul v rámci buněčných stěn. V kombinaci s cukrem může být lignin přeměněn na bioplast odbouráním celulózy, obsažené v pšeničné slámě.

Tento proces má na starosti bakterie zvaná Rhodococcus jostii, která se běžně nachází v půdě. Produkuje kyselinu, která rozkládá lignin bez zásahu škodlivých chemických látek. Rozklad aromatických ligninů je přesměrován, aby se vytvořil produkt aromatické dikarboxylové kyseliny, díky kterému je možné stvořit polymer z pšeničné slámy. To je samo o sobě vítanou vzpruhou pro životní prostředí a celou naší planetu.

Chraňte ovzduší s beECO
Koncentrace oxidu uhličitého v atmosféře je alarmující, proto je vítaný každý krok k jejímu snížení. Při výrobě syntetických plastů se totiž do ovzduší vypouštějí nebezpečné chemické výpary, které ohrožují přírodu i nás samotné. Rychle navíc roste i množství metanu v ovzduší, který se tvoří při tepelném rozkladu (pyrolýze) plastů.

Ze zmíněných důvodů jsme mysleli na budoucnost našich dětí a vytvořili jsme značku beECO, se kterou můžete vykročit správným směrem.

- Šálek G21 beECO Latte pomáhá chránit naší planetu
- Kelímek beECO je vyroben z Wheat Straw materiálu, který vznikl zpracováním přebytečných zbytků sklizených klasů pšenice
- BPA Free – 50 % přírodní materiál
- Robustní a silný produkt, který je odolný vůči ulpívání pachů
- Odolá teplotám od -20 °C až do 100 °C
- Je vhodný pro teplé i studené nápoje – čaj, káva, džus, voda nebo i ledová tříšť
- Hrníček je nealergenní a bezlepkový

Vlastnosti:

- Objem: 450 ml
- Materiál: Wheat Straw / potravinářský plast (polypropylen)
- Barva: růžová
- Rozměry: 16,1 x 8,6 cm
- Hmotnost: 135 g
- Rozměry balení: 16,5 x 9 x 9 cm
- Hmotnost balení: 165 g
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.