Koloběžka freestyle REBEL SKATER PRO NEON

Koloběžka freestyle REBEL SKATER PRO NEON

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3247206 | CZ distribuce
Kaskadérská koloběžka Rebel Skater Pro Pokud hledáte dětskou kaskadérskou koloběžku, určitě se podívejte na Rebel Skater Pro. Jednou z jeho hlavních výhod je nízká hmotnost - pouze 3,4 kg - což usnadňuje učení triků! Vezměte prosím na vědomí, že freestyle koloběžka je určena k provádění akrobacie a skoků, nikoli k jízdě po městě, proto se…
Cena s DPH2 798,– 
Cena bez DPH2 312,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 29.9.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 30.9.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Kaskadérská koloběžka Rebel Skater Pro
Pokud hledáte dětskou kaskadérskou koloběžku, určitě se podívejte na Rebel Skater Pro. Jednou z jeho hlavních výhod je nízká hmotnost - pouze 3,4 kg - což usnadňuje učení triků! Vezměte prosím na vědomí, že freestyle koloběžka je určena k provádění akrobacie a skoků, nikoli k jízdě po městě, proto se designově liší od klasické koloběžky. Při výběru toho nejlepšího se proto musíte zaměřit na pár zásadních prvků.

360° rotace
Kaskadérská koloběžka by měla být z jednoho kusu - bez úpravy výšky, která by mohla oslabit její design. A přesně toto je řešení použité v Skater Pro. Volant v tomto modelu se navíc otáčí o 360 °, což vám umožní provádět triky, které vyžadují úplné otočení, např. Barspin.

Řídítka Y-bar
Koloběžka Rebel Skater Pro pro má řídítka ve tvaru Y. Tento typ je mnohem odolnější než tyče T. Za pozornost stojí také neklouzavá, rýhovaná držadla z TPR - termoplastického materiálu, odolného proti oděru a tlumení nárazů.

Zesílená hliníková paluba
Skate skútry jsou stavěny tak, aby vydržely větší zátěž. V případě Skater Pro je to 100 kg! A co víc, kaskadérská deska na koloběžky Rebel je vyrobena z hliníku. To znamená, že je lehký, takže bude mnohem snazší provádět triky na skútru.

Kaskadérské koloběžky
Koloběžka s velkými koly znamená větší pohodlí a vyšší rychlost, proto Skater Pro používá ty o velikosti 110 mm. Za pozornost stojí také odolné hliníkové jádro. U skákacích skútrů je také důležitá kvalita ložisek, a proto tento model používá nejvyšší třídu - ABEC 9. Čím vyšší třída, tím větší přesnost a možnost dosažení vyšší rychlosti.

Technické parametry:

- Vhodné pro 8 let a více
- ocelové řidítka a TPR drážkované úchyty
- 360 ° řidítka
- Pevná a lehká konstrukce
- Type: z jednoho kusu
- Rozměry: 360 x 110 mm
- Maximální nosnost: 100 kg
- Řídítka Y-tyč, jednodílná
- Svorka: 3cestná, standardní, hliník
- Hmotnost: 3,4 kg
- Rozměry (D x Š x V): 670 mm x 550 mm x 880 mm
- Kolečka:
- Materiál: PU
- Rozměry: 110 mm x 24 mm
- Tvrdost: 82A
- Jádro: hliník, paprsková
- Ložiska: ABEC-9

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.