Koloběžka REBEL KIDS WHEELS ZAB0122G

Koloběžka REBEL KIDS WHEELS ZAB0122G

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3076858 | CZ distribuce
Zajímá vás, který skútr pro dítě bude nejlepší? Sázejte na kola Rebel Alien! 3 kola, lehká konstrukce a použití vyvažovacího mechanismu zajišťují větší stabilitu a kontrolu při řízení. Díky tomu je tento model dokonalým skútrem pro tříleté dítě. Důležité je, že Alien Wheels je k dispozici ve dvou barevných variantách, takže vaše dítě určitě najde…
Cena s DPH1 781,– 
Cena bez DPH1 472,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 19.4.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 20.4.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Zajímá vás, který skútr pro dítě bude nejlepší? Sázejte na kola Rebel Alien! 3 kola, lehká konstrukce a použití vyvažovacího mechanismu zajišťují větší stabilitu a kontrolu při řízení. Díky tomu je tento model dokonalým skútrem pro tříleté dítě. Důležité je, že Alien Wheels je k dispozici ve dvou barevných variantách, takže vaše dítě určitě najde model, který je pro ně vhodný.

Z důvodu pohodlí a bezpečnosti při jízdě je koloběžka Rebel Alien Wheels vybavena řídítky s 3stupňovým nastavením výšky, které vám umožní zvolit nejvhodnější nastavení výšky vašeho dítěte. To znamená, že bude skvěle fungovat i jako skútr pro nejmladší.

Při výběru skútru pro děti jsou základem vysoké bezpečnostní standardy. Proto má koloběžka Alien Wheels širokou protiskluzovou platformu, díky níž nebude noha dítěte při jízdě sklouzávat.

Skvělá zábava nemusí skončit, až slunce zapadne! Koloběžka Rebel Alien Wheels je vybavena předním světlem se třemi provozními režimy. Nyní může vaše dítě jezdit na skútru i po setmění.

Nejlepší koloběžky jsou samozřejmě ty, které kromě zajištění bezpečnosti potěší i oko. Dětská koloběžka Alien Wheels má dvojitě osvětlená kola, která nejen zlepšují viditelnost dítěte po setmění, ale také vizuálně přitahují vozidlo.

Obrovskou výhodou skútru Alien Wheels je skládací konstrukce - což znamená, že je velmi snadné jej skladovat a přepravovat. V kufru pro něj určitě bude místo, takže si ho můžete vzít s sebou na jakoukoli cestu.

Nastavení výšky řídítek má 3 úrovně
Vyvažovací mechanismus
Přední světlo
Nožní brzda
Dvojitá osvětlená kola
Hliníkové řídítka a pohodlné rukojeti
Protiskluzová plošina
Skládací a lehká konstrukce

Účel: Děti ve věku od 3 let
Maximální zatížení: 50 kg
Počet kol: 3
Přední kola osvětlená průměr 120 mm
Zadní průměr 80 mm
Rozsah nastavení řídítek: 710 mm - 800 mm
Šířka řídítek: 305 mm
Rozměry plošiny (délka x šířka): 280 mm x 140 mm
Rozvor: 240 mm
Ložiska: ABEC-9
Materiál:
• Řídítka: hliník
• Kola: PU (polyuretan)
• Plošina: PP (polypropylen), nylon
• Úchyty: TPR
Zahrnuto: Imbusový klíč, návod k použití

Hmotnost: 3,7 kg
Rozměry (délka x šířka x výška): 620 mm x 305 mm x 800 mm *

* Maximální výška
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.