Konvektor NEO TOOLS 90-092

Konvektor NEO TOOLS 90-092

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3713682 | CZ distribuce
Výrobek se vyznačuje moderním a elegantním designem. Byl vyroben z tvrzeného skla s vysokou pevností. Hliníkový topný systém nové generace, pracuje bez hluku, zápachu, plynu nebo kouře. Teplo je cítit ihned po zapnutí konvektoru. Dotykový LED displej je jednoduchý a intuitivní. Jednotka je vybavena přesným termostatem s regulací teploty v rozsahu…
Cena s DPH2 879,– 
Cena bez DPH2 379,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 3.10.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Výrobek se vyznačuje moderním a elegantním designem. Byl vyroben z tvrzeného skla s vysokou pevností. Hliníkový topný systém nové generace, pracuje bez hluku, zápachu, plynu nebo kouře. Teplo je cítit ihned po zapnutí konvektoru. Dotykový LED displej je jednoduchý a intuitivní. Jednotka je vybavena přesným termostatem s regulací teploty v rozsahu 5-45°C. Dálkové ovládání usnadňuje programování provozního režimu. Týdenní program v zařízení lze ovládat jak dálkovým ovladačem, tak dotykovým panelem. Ohřívač má ochranu proti přehřátí, ochranu proti převrácení a ochranu před dětmi, což ovlivňuje bezpečné používání. Výrobek disponuje funkcí proti zamrznutí pro udržení minimální teploty v místnosti a funkcí detekce otevřených oken. Ohřívač lze postavit na podlahu nebo namontovat na stěnu - hliníkové nohy a sada pro montáž na stěnu jsou součástí balení. Tento výrobek je vhodný pouze pro příležitostné použití nebo pro použití v dobře izolovaných místnostech.

- Ohřívač ve tvaru X
- týdenní programátor
- senzor otevřeného okna
- nemrznoucí senzor
- montáž na stěnu a hliníkové nohy v ceně

Technické parametry:

- Výkon: 2000W
- Ochrana: IP24Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.