Kufr cestovní KRUGER & MATZ Black 54l hliníkový

Kufr cestovní KRUGER & MATZ Black 54l hliníkový

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3254756 | CZ distribuce
Spolehlivý společník na vašich cestách Bez ohledu na to, kolik času strávíte na krátkých nebo delších cestách, v nabídce kufru Kruger & Matz najdete ten, který dokonale splní vaše očekávání. Máte na výběr ze tří velikostí - velký, střední a kabinový kufr ideální do letadla. Vynikající zpracování a elegantní styl v kombinaci s maximální funkčností…
Cena s DPH2 985,– 
Cena bez DPH2 467,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 21.10.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 22.10.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Spolehlivý společník na vašich cestách
Bez ohledu na to, kolik času strávíte na krátkých nebo delších cestách, v nabídce kufru Kruger & Matz najdete ten, který dokonale splní vaše očekávání. Máte na výběr ze tří velikostí - velký, střední a kabinový kufr ideální do letadla. Vynikající zpracování a elegantní styl v kombinaci s maximální funkčností zajistí vašim osobním věcem spolehlivou ochranu.

Sázejte na vynikající kvalitu
Kruger Kruger & Matz je vyroben výhradně ze silného hliníku odolného proti poškození. Díky tomu si můžete být jisti, že bude vaším spolehlivým společníkem na cesty po mnoho let. Pohodlné kožené rukojeti a odnímatelný popruh pro zavěšení kabelky nebo tašky na notebook jsou zárukou pohodlí, které vám ostatní mohou jen závidět.

Protože na vnitřku záleží
Vnitřní prostor kufru Kruger & Matz, lemovaný příjemnou modrou podšívkou na dotek, se skládá z prostorné přihrádky na osobní věci. Pohodlí balení zajišťují dvě přihrádky nastavitelné pomocí pásků na suchý zip k oddělení zabalených věcí, které lze použít také jako kapsy na drobnosti.

Pro váš klid
Zavírací systém kufru Kruger & Matz se skládá z přezek vybavených moderním zámkem šifrovaným funkcí TSA, velmi užitečným v případě celní kontroly. Zaručuje rychlé a, co je důležité, neinvazivní otevírání a zavírání kufru, aniž by došlo k poškození zámku.

Lehká, teleskopická rukojeť v kombinaci se čtyřmi dvojitými a 360 ° otočnými kolečky je perfektní kombinací, která podporuje plynulé manévrování kufru. Kola navíc ze silných a odolných materiálů navíc zaručují nejen snadné přenášení kufru, ale také zajišťují, že se v nejméně očekávaném okamžiku nezklame.

Technické parametry:

- Barva: černá
- Materiál: hliník
- Rozměry: 24 "(67 x 42 x 23 cm)
- Kapacita: 54 l
- Zámek: Integrovaný 3místný kombinovaný zámek s funkcí TSA
- Kola: 4, 360 °
- Hmotnost: 5,2 kg
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.