Kufr cestovní KRUGER & MATZ Silver 54l

Kufr cestovní KRUGER & MATZ Silver 54l

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3254754 | CZ distribuce
Pro každou příležitost Dvoudenní služební cesta, krátký výlet do města nebo třeba dvoutýdenní dovolená na Maledivách? Kufry Kruger & Matz jsou k dispozici ve třech velikostech, takže bez ohledu na to, jak dlouhá je vaše cesta, určitě najdete model, který pojme vše, co potřebujete. Sázejte na vynikající kvalitu Už vás omrzely materiální kufry…
Cena s DPH1 698,– 
Cena bez DPH1 403,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 20.10.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 21.10.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Pro každou příležitost
Dvoudenní služební cesta, krátký výlet do města nebo třeba dvoutýdenní dovolená na Maledivách? Kufry Kruger & Matz jsou k dispozici ve třech velikostech, takže bez ohledu na to, jak dlouhá je vaše cesta, určitě najdete model, který pojme vše, co potřebujete.

Sázejte na vynikající kvalitu
Už vás omrzely materiální kufry, které se rychle kazí a jejichž obsah se snadno poškodí? Kufr Kruger & Matz je vyroben z PC materiálu a navíc má vyztužený hliníkový rám. Snížíte tím riziko poškození svých věcí a zajistíte, že vám kufr bude dlouho sloužit.

Protože na vnitřku záleží
Máte rádi pořádek i na cestách? Kufr Kruger & Matz je právě pro vás. Prostor na kufr byl rozdělen příčkami, které vám umožní pohodlně uspořádat zavazadla. Přihrádky mají také menší kapsy na zip, které můžete použít k uložení drobností.

Pro váš klid
Zavírací systém kufru Kruger & Matz se skládá z přezek vybavených moderním zámkem šifrovaným funkcí TSA, velmi užitečným v případě celní kontroly. Zaručuje rychlé a, co je důležité, neinvazivní otevírání a zavírání kufru, aniž by došlo k poškození zámku.

Lehká, teleskopická rukojeť v kombinaci se čtyřmi dvojitými a 360 ° otočnými kolečky je perfektní kombinací, která podporuje plynulé manévrování kufru. Kola navíc ze silných a odolných materiálů navíc zaručují nejen snadné přenášení kufru, ale také zajišťují, že se v nejméně očekávaném okamžiku nezklame.

Technické parametry:

- Barva: stříbrná
- Materiál: PC (pouzdro) hliník (rám)
- Rozměry: 24 "(67x44,5x28 cm)
- Kapacita: 54 l
- Zámek: Integrovaný 3místný kombinovaný zámek s funkcí TSA
- Kola: 4, 360 °
- Hmotnost: 5 kg
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.