Kulma LISIPROOF LS-D006P

Kulma LISIPROOF LS-D006P

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3740134 | CZ distribuce
Vždy jste snili o hlavě plné kudrlinek? Lisiproof LS-D006P vám pomůže vytvořit velkolepý účes během mrknutí oka, aniž byste opustili svůj domov! Jeho pracovní teplota dosahuje 210 °C a díky použití PTC topného systému vám vytváření kudrlin nezabere mnoho času. Účes snů za pár okamžiků Nyní je natáčení vlasů ještě jednodušší, než si myslíte. Sada…
Cena s DPH811,– 
Cena bez DPH670,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.7.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Vždy jste snili o hlavě plné kudrlinek? Lisiproof LS-D006P vám pomůže vytvořit velkolepý účes během mrknutí oka, aniž byste opustili svůj domov! Jeho pracovní teplota dosahuje 210 °C a díky použití PTC topného systému vám vytváření kudrlin nezabere mnoho času.

Účes snů za pár okamžiků
Nyní je natáčení vlasů ještě jednodušší, než si myslíte. Sada obsahuje špičku o průměru 32 mm – je ideální pro vytváření velkých, působivých kadeří a dodává vlasům extra objem. S teplotou 210°C pro vás nebude úprava i těch nejodolnějších a obtížně tvarovatelných vlasů výzvou.

Navrženo pro pohodlí
Kulma díky svému pečlivě promyšlenému designu skvěle padne do ruky a zajišťuje bezkonkurenční uživatelský komfort. Jeho kompaktní design znamená, že jej můžete snadno sbalit do kufru nebo tašky a vzít s sebou na výlet. Jeho 2,4metrový kabel se otáčí o 360°, což vám umožňuje ještě větší svobodu. Kovové provedení zařízení jistě upoutá pozornost nejednoho uživatele.

Technické parametry:

- Barva: Růžová
- Jmenovité napětí: 100~240V
- Nominální frekvence: 50~60 Hz
- Napájení: 55 W
- Pracovní teplota: 210 °C
- Délka napájecího kabelu: 2,4 m
- Rozměry: 340 x 45 x 75 mm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.