LAMAX C6 - kamera do auta - poskozena krabice
LAMAX C6 - kamera do auta - poskozena krabiceLAMAX C6 - kamera do auta - poskozena krabiceLAMAX C6 - kamera do auta - poskozena krabiceLAMAX C6 - kamera do auta - poskozena krabiceLAMAX C6 - kamera do auta - poskozena krabiceLAMAX C6 - kamera do auta - poskozena krabice

LAMAX C6 - kamera do auta - poskozena krabice

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3343831 | CZ distribuce
LAMAX C6 - Hlídá každý kilometr LAMAX C6 Hlídá každý kilometr Hodila by se vám spolehlivá autokamera? LAMAX C6 je tu pro řidiče z povolání i ty, co za volantem moc času netráví. Díky nativnímu Full HD záznamu nabízí účinnou ochranu, abyste na cestách mohli zůstat v klidu. S průkaznými záběry ve dne v noci viník už nikdy nebude…
Cena s DPH1 567,– 
Cena bez DPH1 295,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 2.2.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 3.2.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

LAMAX C6

Hlídá každý kilometr

Hodila by se vám spolehlivá autokamera? LAMAX C6 je tu pro řidiče z povolání i ty, co za volantem moc času netráví. Díky nativnímu Full HD záznamu nabízí účinnou ochranu, abyste na cestách mohli zůstat v klidu. S průkaznými záběry ve dne v noci viník už nikdy nebude neznámý a vaše pojistka nepadne na škodu, za kterou může někdo jiný. Nenápadný design nepřitahuje pozornost, takže můžete kameru nechávat v autě a být chráněni i po zaparkování.

LAMAX C6 - Hlídá každý kilometrDetaily vyniknou ve Full HD

Když se při jízdě připletete do bouračky, video je skvělý způsob, jak pojišťovně i policii dokázat, kdo za co může. Musí však být kvalitní, aby šly rozeznat detaily jako SPZ nebo dopravní značky. Přesně takové záběry LAMAX C6 díky kvalitnímu čipu a optice natáčí. Při 30 snímcích za vteřinu a nativním Full HD budou záznamy plynulé a zvládnou zachytit i rychlé objekty.

Detaily vyniknou ve Full HDNic jí neuteče, ani ve tmě

LAMAX C6 vás chrání za všech podmínek. Objektiv se záběrem 140° natočí vše, co se děje ve vašem pruhu i v protisměru. Funkce WDR a kvalitní snímač pak zajistí, že ani rychlé střídání světla a stínu nebo jízda v noci kameru nerozhodí. Vy tak můžete cestovat s klidnou hlavou.Drží na skle jako přibitá

Vyladili jsme uchycení kamery, aby bylo její nasazování co nejsnazší a zároveň držela za jízdy na skle jako přibitá. Držák se navíc na sklo nelepí, ale přisává – je tedy snadné jej sundat a využívat hned v několika autech. Dokoupit si můžete také držák s 3M samolepkou či přísavný TIR držák pro uchycení na kolmé sklo, jako má například kamion.

Drží na skle jako přibitáSlouží a nepřekáží

LAMAX C6 má nenápadný design, se kterým vám na čelním skle nebude vadit ani bránit ve výhledu. Zároveň má na zádech prostorný 2“ displej. Hned po zaparkování si tak můžete prohlédnout natočená videa a s přehledným menu bude úprava nastavení hračka.

Slouží a nepřekážíHlídá i po zaparkování

Nebojte se o svoje auto ani na parkovišti. LAMAX C6 díky parkovacímu režimu odhalí třeba nepozorného řidiče, co do vás nacouval. Jak to funguje? Kamera má v sobě G-senzor a jakmile rozpozná náraz, začne nahrávat a zaznamená dění v širokém úhlu 140°.

Hlídá i po zaparkováníO paměť a záběry se stará sama

Chytré funkce jsou tu, abyste vy nemuseli na nic myslet. Třeba při natáčení do smyčky kamera sama uvolní nejstarší nepotřebné záběry, když jí dochází paměť. Je tak neustále připravena. A když se něco semele, citlivý G-senzor zaznamená náraz a aktuální video proti smazání ochrání. Vám tak zůstanou v ruce důkazy.

O paměť a záběry se stará samaReálné FullHD

Reálné FullHD znamená, že čip skutečně nahrává ve vysokém rozlišení 1920×1080px a žádné obrazové body si nedopočítává, jak to bývá u levnějších modelů. Záznam je tak detailnější, což je u autokamery základ.

Reálné FullHD2“ displej

Prostorný displej se super jasem je čitelný i na přímém slunci a usnadní vám prohlížení pořízených videí i změnu nastavení.

2“ displejOvládání v češtině

Celé menu je v češtině, takže ovládání zvládne opravdu každý. K dispozici jsou ale i další jazyky.

Ovládání v češtiněWDR

Funkce Wide Dynamic Range umožní kameře natáčet kvalitní video i při ostrém střídání světla a stínu. Široký rozsah vyhladí kontrast, takže kameru neoslní ani protijedoucí auto při noční jízdě.

WDRČasové značky ve videu

Přidejte přímo do videa informace o datu a času a předejděte spekulacím, kdy byl záznam pořízen.

Časové značky ve videuSpořič displeje

Při jízdě v noci se bude hodit spořič displeje, který ztlumí displej kamery tak, aby vás ani ve tmě neoslňoval.

Spořič displejeAž 32GB karta

LAMAX C6 si rozumí s SD kartami o velikosti až 32 GB. Díky dostatku paměti a natáčení do smyčky budete mít vždy prostor pro nové video.

Až 32GB kartaUžitečný mikrofon

Chcete v záznamu mít i zvukovou stopu? Se zabudovaným mikrofonem nahrajete všechny rozepře, co se při nehodě mohou stát. Záznam zvuku se dá snadno vypnout v menu nebo jedním tlačítkem.

Užitečný mikrofonLED přisvícení

Oceníte, když se vám například stane nehoda v noci – můžete vyjmout kameru z auta a natočit si následky.

LED přisvíceníTechnické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.