Levitační terč 4L 542

Levitační terč 4L 542

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3286032 | CZ distribuce
Levitační terč se skládá ze základny a několika lehkých polystyrenových míčků, které se díky speciálnímu mechanismu pohybují ve vzduchu. Pohybující míčky je obtížnější, ale zároveň zábavnější trefit. Na terči je posuvné třípolohové tlačítko, kterým lze terč nejen vypnout, ale i nastavit dvě úrovně obtížnosti. Díky tomu můžete pořádat i tréninky…
Momentálně nedostupné

Popis


Levitační terč se skládá ze základny a několika lehkých polystyrenových míčků, které se díky speciálnímu mechanismu pohybují ve vzduchu. Pohybující míčky je obtížnější, ale zároveň zábavnější trefit. Na terči je posuvné třípolohové tlačítko, kterým lze terč nejen vypnout, ale i nastavit dvě úrovně obtížnosti. Díky tomu můžete pořádat i tréninky nebo turnaj rozdělit do dvou kategorií.

Noční dobrodružství
Pokud byste si chtěli tuto vychytanou střílečku ještě více zpestřit, můžete si zkusit zahrát o potmě. Všechny zelené části terče a pistole svítí ve tmě! Stačí je jen pořádně nasvítit na denním světle nebo nejlépe pod lampou a noční zábava může začít!

Jak se používá pistole?
Do přední části pistole zasuňte zásobník s náboji tak, aby zásobník byl pod hlavní pistole. Vložte jeden náboj do hlavně tak, aby část s oranžovým hrotem byla venku. Pro nabití natáhněte vrchní část pistole směrem k sobě tak, abyste uslyšeli cvaknutí. Takto je pistole připravená ke střelbě.

Upozornění
Terč doporučujeme používat výhradně pod dozorem dospělé osoby. Terč je vhodný ke hře pouze v interiéru. Nikdy nemiřte pistolí na jinou osobu nebo zvíře, může dojít k poraněním. Pistoli nabíjejte opatrně, aby nedošlo k poranění prstů.

Technické parametry:

- Barva: černá, zelená, oranžová
- Materiál terče a pistole: ABS plast
- Materiál míčků: polystyren
- Rozměry: 33 cm x 21,5 cm x 11 cm
- Zelené části ve tmě svítí
- Napájení: 4x LR 14–1,5V baterie (nejsou součástí balení)
- Zapínání: posuvné tlačítko ON/OFF + dva stupně obtížnosti
-Hudební kulisa
- Vhodné pro děti od 6 let
- Používejte výhradně pod dozorem dospělé osoby
- Nikdy nemiřte na jiné osoby nebo na zvířata

Obsah balení:

- 1x levitační terč
- 5x nástavec na balonek
- 1x pistole
- 1x zásobník na náboje
- 12x náboj
- 9x lehký míček
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.