Lume Cube 2.0 Single Black LED světlo pro foto a video
Lume Cube 2.0 Single Black LED světlo pro foto a videoLume Cube 2.0 Single Black LED světlo pro foto a videoLume Cube 2.0 Single Black LED světlo pro foto a videoLume Cube 2.0 Single Black LED světlo pro foto a videoLume Cube 2.0 Single Black LED světlo pro foto a video

Lume Cube 2.0 Single Black LED světlo pro foto a video

Záruka: 24 měsíců | PN: LC-V2-1 | Kód: 3061400 | CZ distribuce
Seznamte se s Lume Cube 2.0 , dokonalým světelným nástrojem pro tvůrce, který je navržen tak, aby fungoval v jakémkoli prostředí a vydržel všechny prvky. Lume Cube 2.0 ztělesňuje dokonalou kombinaci velikosti 1,6" a silného postavení spolu s dostatečným výkonem pro osvětlení místnosti! Spárujte světlo s fotoaparátem, dronem, spartphonem, akční…
Momentálně nedostupné

Popis

Seznamte se s Lume Cube 2.0, dokonalým světelným nástrojem pro tvůrce, který je navržen tak, aby fungoval v jakémkoli prostředí a vydržel všechny prvky.

Lume Cube 2.0 ztělesňuje dokonalou kombinaci velikosti 1,6" a silného postavení spolu s dostatečným výkonem pro osvětlení místnosti! Spárujte světlo s fotoaparátem, dronem, spartphonem, akční kamerou nebo jakýmkoli jiným zařízením pro vytváření obsahu, abyste dosáhli lepšího osvětlení.

Lume Cube 2.0 je nejmenší a nejmodernější profesionální LED světlo na trhu určené pro foto a video. Světlo Lume Cube 2.0, disponující nejnovější zobrazovací LED technologií a USB-C nabíjením, představuje budoucnost přenosného a výkonného osvětlení pro všechny tvůrce obsahu. Nová čočka s 80° úhlem paprsku vyzařuje vyvážené denní světlo s indexem CRI 95+ a poskytuje čisté rozprostření s nulovými aktivními body, které profesionálně osvětlí jakoukoli scénu.

Díky výdrži baterie až 1.5 hodiny při 100% jasu si už nikdy nebudete muset dělat starosti, že zmeškáte záběr! Vylepšené manuální a bezdrátové ovládání umožňuje uživateli rychle zvýšit nebo snížit úroveň jasu a odekmnout tajný REŽIM NÍZKÉHO OSVĚTLENÍ, který lze upravit v přírustkách o 1% pro kreativní fotografování s dlouhou expozicí.

Do každé sady jsme zahrnuli základní příslušenství pro změkčení a rozptýlení světla, úpravu teploty barev a připevnění světla Lume Cube 2.0 na fotoaparát. Nemluvě o naší celé řadě magnetických gelových filtrů, difuzorů a modifikátorů, které jsou všechny kompatibilní se světlem Lume Cube 2.0.

Obsah balení:

1x LED světlo Lume Cube 2.0
1x Modifikační rám pro upevnění gelových filtrů a difuzorů
1x Magnetický změkčovací difuzor
1x Magnetický oteplovací CTO gelový filtr pro zahřátí barevné teploty (až do 4500 K)
1x Držák "shoe mount" pro upevnění na DSLR fotoaparát
1x Nabíjecí kabel USB-C

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.