Masážní pistole ETA Powercare 1660 90000

Masážní pistole ETA Powercare 1660 90000

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3586306 | CZ distribuce
Nakupte vánoční dárky značky ETA se slevou 10 % na veškerý sortiment. Neváhejte s nákupem - slevový kód ETA10 bude platný pouze po omezenou dobu. Platí pouze pro maloobchodní zákazníky. Potřebujete ulevit od bolesti svalů? Nová masážní pistole ETA Power Care se stane vašim oblíbeným pomocníkem. Masážní pistole…
Momentálně nedostupné

Popis

Nakupte vánoční dárky značky ETA se slevou 10 % na veškerý sortiment. Neváhejte s nákupem - slevový kód ETA10 bude platný pouze po omezenou dobu. Platí pouze pro maloobchodní zákazníky.


Potřebujete ulevit od bolesti svalů? Nová masážní pistole ETA Power Care se stane vašim oblíbeným pomocníkem. Masážní pistole je přeborníkem v cílené intenzivní masáží všech svalů, ať už jste po náročném cvičení v posilovně nebo jste trávili víkend chozením po horách. Díky jejím kompaktním rozměrům ji můžete mít kdekoliv s sebou – v práci, ve fitku i na dovolené. Ušetřete čas i peníze za nákladné sportovní masáže a zařiďte si malý masážní salon klidně u vás na gauči. Masážní pistole účinně snižuje bolest a ztuhlost svalů po náročné fyzické aktivitě, zároveň stimuluje krevní oběh a zvyšuje rozsah pohybu. Nechte svaly regenerovat a užijte si masáž přesně tak, jak vám to vyhovuje. Po 10 minutách provozu se automaticky vypíná. Ovládání je velmi snadné a intuitivní. Masážní pistole se zapíná a ovládá jedním tlačítkem. Díky Li-ion akumulátoru je výdrž pistole až 180 minut. Nabíjení trvá cca 2 hodiny a probíhá prostřednictvím USB kabelu. Světelná signalizace provozu je samozřejmostí.

Vlastnosti:

- Cílená intenzivní regenerační masáž
- Snižuje bolest, ztuhlost a svalové napětí, zároveň stimuluje krevní oběh a zvyšuje rozsah pohybu
- 5 stupňů intenzity masáže
- Součástí balení jsou 4 masážní hlavice
- 7mm amplituda
- Automatické vypnutí po 10 minutách provozu
- Zapínání a ovládání jedním tlačítkem
- Dobíjení přes USB kabel (součástí balení)
- Světelná signalizace provozu
- Ochranné pouzdro
- Malý, lehký a skladný pomocník
- Ergonomický tvar rukojeti
- Doba nabíjení cca 2 hod
- Li-Ion akumulátor (1500 mAh) s výdrží až 180 minut
- Šířka: 17.5 cm
- Výška: 14 cm
- Hloubka: 5 cm
- Hmotnost: 0.69 kg
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.