Masážní přístroj WELLNEO ENERGIZER na nohy

Masážní přístroj WELLNEO ENERGIZER na nohy

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3030591 | CZ distribuce
Wellneo Energizer udrží Vaše svaly a kosti v kondici. Dle vědeckých pracovníků bylo zjištěno, že vibrace pomáhají v jejich regeneraci, zlepšují krevní oběh a zkracují zotavení po úrazech. Můžete si zvolit mezi 2 programy, kde jeden je předem nakonfigurovaný a druhý si můžete nastavit sami. Produkt má nízkou hmotnost a je kompaktní. Oživte svůj…
Cena s DPH4 152,– 
Cena bez DPH3 431,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 9.3.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 10.3.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Wellneo Energizer udrží Vaše svaly a kosti v kondici. Dle vědeckých pracovníků bylo zjištěno, že vibrace pomáhají v jejich regeneraci, zlepšují krevní oběh a zkracují zotavení po úrazech. Můžete si zvolit mezi 2 programy, kde jeden je předem nakonfigurovaný a druhý si můžete nastavit sami. Produkt má nízkou hmotnost a je kompaktní.

Oživte svůj den s Wellneo energizer!

Čím je člověk starší, tím je náročnější se motivovat k pohybu a udržet své tělo tak silné a být ohebný. Nedostatek pohybu je ale provázán s špatným krevním oběhem ve Vašich nohách, který může navodit další zdravotní problémy. Wellneo Energizer je ideálním řešením pro každého, kdo již nemůže jít ven sportovat, ale potřebuje prokrvit zatuhlé nohy.

Udržujte své svaly na nohou v kondici!

Wellneo Energizer zlepší krevní oběh ve Vašich nohou a pomůže vytonovat svaly na nohou. Uklidní, posílí a regeneruje díky vibracím a akumpresurní technologii.

Různé programy pro každého!

Intenzivní vibrace pocítíte po celých nohou společně se terapeutickou akupresurní masáží, která uvolní stažené tkáně. 10 minutový program, který zahrnuje kombinaci právě akupresurní masáže a intenzivních vibrací zajistí pocit úlevy pro Vaše chodidla. S praktickým ovládáním navíc můžete měnit rychlost a intenzitu masáže.

Máte unavené, nateklé a těžké nohy? S naším Wellneo Energizer se zbavíte Vašich problémů! Tento revoluční přístroj Vám prokazatelně zlepší regeneraci! Je vhodná pro všechny, kteří:

- mají sedavé zaměstnání
- pro sportovce s nadměrnou zátěží
- starší lidi, kteří mají problémy s klouby
- ty, kteří chtějí posílit i takové svaly, které se běžným pohybem aktivují jen minimálně
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.