Míček pohyblivý 4L pro mazlíčky

Míček pohyblivý 4L pro mazlíčky

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3243794 | CZ distribuce
Hledáte zábavnou a živou hračku pro vaše stejně živé a veselé chlupaté mazlíčky? Pak pro vás máme parádní pohyblivý míček, který je tak neposedný, že se skoro nezastaví. Po zapnutí se začne samovolně pohybovat a nutit tak mazlíčka ho chytit. Ze 4 různě barevných chlupatých návleků budou Váši pejsci či kočičky nadšeni! Svlékněte chlupatý obal.
Cena s DPH642,– 
Cena bez DPH531,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 30.9.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 1.10.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Hledáte zábavnou a živou hračku pro vaše stejně živé a veselé chlupaté mazlíčky? Pak pro vás máme parádní pohyblivý míček, který je tak neposedný, že se skoro nezastaví. Po zapnutí se začne samovolně pohybovat a nutit tak mazlíčka ho chytit. Ze 4 různě barevných chlupatých návleků budou Váši pejsci či kočičky nadšeni!

Svlékněte chlupatý obal. Plastovou kouli otevřete otočením polokoule ve směru šipky u slova „OPEN“. V polokouli s motůrkem najdete šroubek, který je nejblíže k zatočené šipce a ten vyšroubujte. Následně otočte víčkem ve směru šipky a vložte do odkrytého otvoru baterii. Víčko opět zavřete, šroubek zašroubujte a polokoule spojte. Navlečte chlupatý obal na kouli a pro zapnutí zmáčkněte tlačítko na povrchu koule. Pro vypnutí zmáčkněte opět toto tlačítko.

Obsah balení:

1x pohyblivý míček
4x barevný návlek

Technická specifikace:

Průměr míčku: 8 cm
Materiál: plast, polyester
Barva míčku: černá
Barva návleků: žlutá, modrá, růžová, zelená
Napájení: 1x AA 1.5 V (není součástí balení)
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.