Mop DEERMA TB500

Mop DEERMA TB500

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3709766 | CZ distribuce
Efektivní čištění podlah, krátké doby schnutí a pohodlí – to jsou tři vlastnosti, které mop Deerma TB500 kombinuje. Výběrem tohoto zařízení rychle zjistíte, že úklid se může změnit z nepříjemné práce ve skutečný požitek. Už žádné mokré podlahy! Deerma TB500 se vyznačuje krátkou dobou schnutí – tak krátkou, že se již nemusíte bát, že čisticí…
Cena s DPH797,– 
Cena bez DPH659,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 27.9.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Efektivní čištění podlah, krátké doby schnutí a pohodlí – to jsou tři vlastnosti, které mop Deerma TB500 kombinuje. Výběrem tohoto zařízení rychle zjistíte, že úklid se může změnit z nepříjemné práce ve skutečný požitek.

Už žádné mokré podlahy! Deerma TB500 se vyznačuje krátkou dobou schnutí – tak krátkou, že se již nemusíte bát, že čisticí účinek okamžitě zničí stopy vašeho dítěte nebo tlapky vašeho domácího mazlíčka. Podlaha během chvilky uschne – ještě dříve, než na ni mohl někdo šlápnout!

Mop je příliš suchý nebo příliš mokrý na to, aby bylo možné účinně čistit? Nedrží vás v noci šmouhy a plísně? S Deerma TB500 jsou tyto problémy minulostí! Mop je vybaven pumpičkou z polymeru, která se rozpráší za pouhých 0,1 sekundy. Přístroj také přesně kontroluje výluh - nepřesahuje 1,7-2,0 ml. To je vše, co potřebujete, aby byla podlaha během okamžiku důkladně vyčištěna a suchá.

Ovládáním mopu dosáhnete dosahu postřiku až 95 cm. Tím je zajištěno, že se voda optimálně uvolňuje ve správném prostoru, což šetří váš čas.

Deerma TB500 váží překvapivě málo – pouhých 0,75 kg! Ke zvednutí mopu je tedy potřeba vynaložit stejnou sílu, jakou je zapotřebí ke zvednutí pouhých tří jablek – což je opravdu málo. Díky tomu jej může používat každý bez velkého úsilí.

Deerma TB500 vás překvapí velkou kapacitou nádržky na vodu – je velká až 350 ml. Úplným naplněním nádrže tak můžete důkladně vyčistit podlahu bytu o velikosti až 100 m². Nechte se ohromit vynikajícím výkonem mopu Deerma TB500 a užijte si dokonale čisté podlahy!

Kartáč vyrobený z uhlíkových vláken si poradí i s těmi nejodolnějšími nečistotami. Nebojí se prachu, rozlitých nápojů, drobných nečistot nebo zvířecích chlupů. Také skvěle saje vodu a je extrémně odolný. S jeho pomocí se rychle a efektivně zbavíte nečistot.

Kartáč vděčí za svou účinnost své třívrstvé konstrukci. Čisticí vrstva dokonale přilne k mopu. Pod ním je vrstva, která absorbuje vodu a udržuje správnou hladinu vlhkosti na štětci. Poslední vrstva je zodpovědná za pohlcování prachu a nečistot a také snižuje tření. Díky této složité struktuře se můžete vždy spolehnout na vynikající výkon vašeho mopu Deerma TB500.

Mopový kartáč Deerma TB500 má tloušťku pouze 3 cm a při úklidu jej můžete otáčet o 360°! Snadno tak vyčistíte každý kout a dostanete se do těžko přístupných míst, například pod postele nebo mezi nohy židlí. Žádná špína před vámi není skryta - s Deerma TB500 se k ní dostanete a zbavíte se ji během okamžiku. Bez problémů dosáhnete i na vyvýšená místa - dlouhá tyč 120 cm a nízká hmotnost stroje činí čištění problémových míst minulostí.

Pro další zvýšení účinnosti mopu přidejte do nádržky na vodu vhodný čisticí prostředek. Tato vylepšená akce Deerma TB500 vám umožní zbavit se prachu, rozlitých potravin nebo skvrn od bláta bez větších problémů.

V případě potřeby můžete také velmi rychle sundat kryt mopu. Tato funkce je užitečná například, když chcete spotřebič vyčistit. Ani časté sejmutí a opětovné nasazení krytu jej nepoškodí a nezpůsobí problémy s jeho odpadáváním - Deerma TB500 vydrží téměř vše a bude vám dlouho sloužit.

Deerma TB500 zaujme svým zajímavým a ergonomickým designem. Rukojeť mopu je pohodlná a umožňuje snadné manévrování. Zařízení je v tlumeném, světlém barevném provedení, které zaujme svou klasickou elegancí a je praktickým i estetickým doplňkem každého interiéru.

Technické parametry:

- Hmotnost produktu: 0,85 kg
- Mycí plocha na jedno naplnění: Cca. 100m2
- Rozměry: 38,2 x 18,5 x 124 cm
- Kapacita nádrže na vodu: 0,35 l
- Dosah postřikovače: Cca. 95 cm
- Úhel natočení mopu: 360 stupňů
- Materiál: ABS / PP, hliník, mikrovlákno
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.