Myš bezdrátová DAREU LM115G Black

Myš bezdrátová DAREU LM115G Black

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3735201 | CZ distribuce
Bezdrátová kancelářská myš Dareu LM115G je ideální pro každodenní použití. Skvěle se bude hodit jak v práci, tak doma. Třístupňové nastavení DPI vám umožní přizpůsobit její provoz vašim potřebám a ergonomický design a nízká hmotnost cca 70 g zajistí mimořádný komfort používání. Objevte výhody bezdrátového připojení Bezdrátové připojení 2,4G…
Cena s DPH557,– 
Cena s DPH pro registrované522,– Kč
Cena bez DPH460,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.7.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Bezdrátová kancelářská myš Dareu LM115G je ideální pro každodenní použití. Skvěle se bude hodit jak v práci, tak doma. Třístupňové nastavení DPI vám umožní přizpůsobit její provoz vašim potřebám a ergonomický design a nízká hmotnost cca 70 g zajistí mimořádný komfort používání.

Objevte výhody bezdrátového připojení
Bezdrátové připojení 2,4G zaručuje pohodlí a spolehlivost. Díky němu si užijete vysněnou volnost pohybu a stabilní přenos signálu. Nebudete omezováni příliš krátkým kabelem, který se zachytává o jiné předměty na stole. Nemusíte se také obávat problémů se špatnou kvalitou nebo ztrátou spojení.

Nastavte si citlivost myši podle svých představ
Citlivost myši lze nastavit v rozsahu 800/1200/1600DPI. Jedná se o optimální hodnoty, které uspokojí potřeby většiny uživatelů. Myš LM115G se ukáže jako nepostradatelná ve vašem každodenním životě. Umožní vám plynulé a pohodlné ovládání počítače - při práci i při prohlížení zajímavých filmů, nejdůležitějších zpráv nebo zábavných obrázků na internetu.

Vychutnejte si pohodlí při používání
Díky symetrickému, ergonomickému designu myši je její používání mimořádně pohodlné. Zařízení vám dokonale padne do ruky a nenamáhá zápěstí - můžete jej tedy používat mnoho hodin, aniž byste se unavili. Lehká a kompaktní - vhodná do každé kanceláře nebo domácnosti.

Technické parametry:

- Barva: Černá
- Připojení: Bezdrátové připojení 2.4G
- Dosah: Přibližně 10 m
- Senzor: PAN3212
- DPI: 800/1200 (výchozí)/1600
- IPS: 30
- ACC: 10G
- Počet tlačítek: 6
- Hmotnost: 70g
- Rozměry: 59x107x38 mm
- Napájení: 1x baterie AA (součástí dodávky)
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.