Nabíječka akumulátoru TECMATE OPTIMATE TM522-2 12V 20W solární

Nabíječka akumulátoru TECMATE OPTIMATE TM522-2 12V 20W solární

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3620265 | CZ distribuce
OptiMATE Solar 12V - Systém nabíjení a monitorování baterií, řešení péče o baterii SMART 24-7 napájený sluncem. Inteligentní solární systém OptiMate obsahuje solární panel odolný proti povětrnostním vlivům a inteligentní kombinovaný regulátor nabíječky a monitoringu OptiMate Solar, který během dne nabíjí a udržuje 12 V baterii a v noci monitoruje…
Cena s DPH4 424,– 
Cena bez DPH3 656,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 29.3.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


OptiMATE Solar 12V - Systém nabíjení a monitorování baterií, řešení péče o baterii SMART 24-7 napájený sluncem.

Inteligentní solární systém OptiMate obsahuje solární panel odolný proti povětrnostním vlivům a inteligentní kombinovaný regulátor nabíječky a monitoringu OptiMate Solar, který během dne nabíjí a udržuje 12 V baterii a v noci monitoruje a zobrazuje stav nabití baterie. Širokospektrální polykrystalická technologie solárního panelu generuje energii i při slabém osvětlení, kterou řídicí jednotka OptiMate převádí na proudové pulzy účinnější pro nabíjení a údržbu 12V baterie. V noci se inteligentní ovladač změní na monitor baterie, který poskytuje informace o baterii každé 3 sekundy na snadno čitelném LED panelu.

NABÍJENÍ
Nabíjí vybité baterie již od 1 V díky jedinečnému pulznímu působení. "Chytré nabíjení" - kontroler vybírá mezi pulzním a kontinuálním nabíjením podle síly slunečního záření. Inteligentní údržba pokračuje další den, pokud baterie zůstane nabitá přes noc, jinak se program vrátí ke kroku OPTIMALIZACE.

MONITORING
Stav baterie se zobrazuje každé 3 sekundy. Během režimu monitoringu odebírá méně než 0,5 mA. Pokud je solární energie dostatečná, automaticky se přepne na nabíjení.

MONTÁŽ
Regulátor nabíječky a monitoringu OptiMate je oddělen od solárního panelu a lze jej umístit poblíž vozidla nebo baterie, aby bylo možné snadno sledovat průběh nabíjení a údržby. Solární panel musí být namontován a nakloněn tak, aby přijímal přímé sluneční světlo.

Technické parametry:

- Hmotnost: 2.5 kg
- Modelové označení výrobce: TM522-2
- Napětí (V): 12
- Nabíjecí proud (A) - průměr: 1,66
- Maximální výkon solárního panelu (W): 20
- Určeno pro olověné baterie typu: zaplavené WET, EFB, AGM, GEL
- Ukazatel dobíjení: LED
- Rozměr solárního panelu ŠxV: 299 x 390 mm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.