Nabíječka BLOW WCH-06 bezdrátová

Nabíječka BLOW WCH-06 bezdrátová

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3415112 | CZ distribuce
Bezdrátová indukční nabíječka v nejnovější technologii QI od BLOW vám umožní zbavit se nepotřebných drátů. Produkt umožňuje bezdrátově nabíjet až 2 telefony současně – ideálně se hodí do domácnosti nebo kanceláře. Bezdrátové a rychlé nabíjení Indukční metoda nabíjení je moderním řešením pro rychlé doplnění energie v našem telefonu. Stačí připojit…
Cena s DPH653,– 
Cena bez DPH540,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 25.5.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Bezdrátová indukční nabíječka v nejnovější technologii QI od BLOW vám umožní zbavit se nepotřebných drátů. Produkt umožňuje bezdrátově nabíjet až 2 telefony současně – ideálně se hodí do domácnosti nebo kanceláře.

Bezdrátové a rychlé nabíjení
Indukční metoda nabíjení je moderním řešením pro rychlé doplnění energie v našem telefonu. Stačí připojit nabíječku ke zdroji energie pomocí přiloženého USB kabelu a poté položit telefon na panel nabíječky – od této chvíle si můžete užívat možnost rychlého nabíjení.

Nabíjejte baterie 2 telefonů současně
Moderní a inovativní design umožňuje nabíjet až dva telefony současně na jedné nabíječce, která má dvě nabíjecí oblasti. Mezi nimi jsou tři LED indikující připojení ke zdroji a plné nabití.

Případ není problém
Ochránit náš telefon v podobě pouzdra není pro indukční nabíječku problém – není potřeba pouzdro sundávat a následně znovu nasazovat. Nic tedy nebrání tomu, abyste si mohli naplno užít možnost rychlého a bezdrátového nabíjení.

Technologie Qi
Qi je jednou z nejmodernějších metod bezdrátového přenosu energie pomocí indukčního nabíjení. Je určen pro chytré telefony vybavené touto technologií. Základem systému je fenomén elektromagnetické indukce mezi dvěma cívkami. V nabíječce je silový vysílač obsahující cívku, která generuje oscilující magnetické pole, a ve smartphonu magnetické pole, které indukuje střídavý proud.

Vysoký nabíjecí výkon
Oba panely mají nabíjecí výkon 10W - to zajistí rychlé nabití baterií telefonu. Zařízení se navíc vyznačuje vysokou účinností a pokročilými technologiemi, které podporují rychlé a bezpečné nabíjení.

Lehká a bezpečná konstrukce
Indukční nabíječky BLOW se vyznačují tenkým designem, díky kterému jsou lehká a snadno přenosná zařízení. Balíček instalovaných ochran navíc chrání nabíječku před zkratem, přebitím nebo přehřátím

Vlastnosti:

- Materiál: ABS
- Rozměr: 204x105x10mm
- Hmotnost: 120g
- Vstupní napětí: 5V / 2A, 9V / 1,3A
- Nabíjecí výkon: 10W
- Pracovní vzdálenost: <5 mm
- Účinnost nabíjení: 70% -76%
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.