Nabíječka do sítě Baseus Mirror Lake Digital Display 4xUSB Travel Charger 30W - bílá
Nabíječka do sítě Baseus Mirror Lake Digital Display 4xUSB Travel Charger 30W - bíláNabíječka do sítě Baseus Mirror Lake Digital Display 4xUSB Travel Charger 30W - bíláNabíječka do sítě Baseus Mirror Lake Digital Display 4xUSB Travel Charger 30W - bíláNabíječka do sítě Baseus Mirror Lake Digital Display 4xUSB Travel Charger 30W - bíláNabíječka do sítě Baseus Mirror Lake Digital Display 4xUSB Travel Charger 30W - bíláNabíječka do sítě Baseus Mirror Lake Digital Display 4xUSB Travel Charger 30W - bíláNabíječka do sítě Baseus Mirror Lake Digital Display 4xUSB Travel Charger 30W - bílá

Nabíječka do sítě Baseus Mirror Lake Digital Display 4xUSB Travel Charger 30W - bílá

Záruka: 24 měsíců | PN: CCJMHB-B02 | Kód: 2944017 | CZ distribuce
Baseus Mirror Lake Pomocí nabíječky do sítě Baseus Mirror Lake dodáte svému telefonu nebo tabletu energii snadno a rychle. Nabíječka je určená pro zapojení do evropských zásuvek. Na první pohled zaujme svým moderním elegantním vzhledem a kompaktními rozměry, díky kterým ji můžete mít neustále po ruce a používat, kdykoliv potřebujete. Na přední…
Momentálně nedostupné

Popis

Baseus Mirror Lake

Pomocí nabíječky do sítě Baseus Mirror Lake dodáte svému telefonu nebo tabletu energii snadno a rychle. Nabíječka je určená pro zapojení do evropských zásuvek. Na první pohled zaujme svým moderním elegantním vzhledem a kompaktními rozměry, díky kterým ji můžete mít neustále po ruce a používat, kdykoliv potřebujete. Na přední straně se nachází přehledný displej, který informuje o aktuálním napětí. Pod ním jsou umístěné čtyři USB porty, abyste mohli v případě potřeby dodávat energii až čtyřem zařízením současně. Nabíječka umožňuje využívat proud 2,4 A na jeden port a celkově 6 A při připojení více zařízení. Vaše přístroje budou vždy chráněné proti poškození díky pojistce proti přebití, přehřátí a zkratu.

Klíčové vlastnosti:

  • Kompaktní a snadno přenosná nabíječka
  • Určená pro evropské zásuvky
  • Čtyři USB porty umožní dobíjení čtyř zařízení současně
  • Integrovaná ochrana proti přebití, přehřátí a zkratu brání poškození připojených zařízení
  • Inteligentní systém řízení rozdělí nabíjecí proud tak, jak je potřeba

Rychlé nabíjení

Nabíječka dokáže připojeným zařízením dodávat energii s nabíjecím proudem až 6 A. Má čtyři porty a u každého zvládne nabíjet s proudem 2,4 A, takže baterie bude zpět na sto procentech v rekordně krátkém čase.

Vysoká kompatibilita

Univerzální nabíječka s evropskou koncovkou se hodí pro dobíjení každého telefonu. Přizpůsobí se napětí v rozmezí 100 až 240 V, takže ji můžete zapojit do jakékoliv zásuvky. Svá zařízení k ní připojíte pomocí kabelu s USB konektorem.

Moderní displej

Na přehledném displeji vidíte zobrazené aktuální využívané napětí. Vždy se tak můžete ujistit, že vašemu telefonu nebo tabletu nehrozí nebezpečí v důsledku vyššího než povoleného napětí.

Čtyři porty

elkem čtyři USB porty vám usnadní dobíjení všech zařízení; energii totiž můžete dodávat až čtyřem přístrojům současně. Stačí mít po ruce kabely s USB konektorem, pomocí kterých telefon, tablet, přehrávač, chytré hodinky a další elektroniku připojíte.

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.