Náhradní kolečka ke koloběžce SPOKEY STUNT WHEELS 100 mm

Náhradní kolečka ke koloběžce SPOKEY STUNT WHEELS 100 mm

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3438268 | CZ distribuce
Náhradní kolečka k freestylové koloběžce Spokey STUNT WHEELS 100 mm, 83A. - zajištují skvělou přilnavost a absorbují vibrace způsobené jízdou po nerovném povrchu - mají velmi kvalitní a odolná ložiska, která zajišťují plynulou jízdu - lze použít pro všechny modely koloběžek Spokey s průměrem 100 mm, například pro modely REVERT BASIC, REVERT…
Cena s DPH676,– 
Cena bez DPH559,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 29.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Náhradní kolečka k freestylové koloběžce Spokey STUNT WHEELS 100 mm, 83A.

- zajištují skvělou přilnavost a absorbují vibrace způsobené jízdou po nerovném povrchu
- mají velmi kvalitní a odolná ložiska, která zajišťují plynulou jízdu
- lze použít pro všechny modely koloběžek Spokey s průměrem 100 mm, například pro modely REVERT BASIC, REVERT, BACKYARD a BACKYARD EXTREME

Kolečka Spokey STUNT WHEELS 100 mm s tvrdostí 83A vám umožní vyvíjet vysoké rychlosti při současném zachování výborné přilnavosti k povrchu. Díky tomu se skvělé hodí jak pro městskou jízdu, tak i pro jízdu ve skateparku! Jsou extrémně odolná a velmi dobře absorbují vibrace vznikající jízdou po nerovném povrchu. Použitá polypropylenová (PP) jádra koleček jsou velmi odolná vůči opotřebení, díky čemuž zajišťují jejich dlouhou životnost. Velikost koleček (100 mm) a velmi kvalitní ložiska zajišťují plynulou jízdu a umožňují provádět skoky na rampách při současném zachování optimální rychlosti.

Dynamická jízda na freestylové koloběžce vyžaduje nejen správné dovednosti, ale také bezpečné, nenahraditelné vybavení, které vás nikdy nezklame! V případě intenzivního a častého používání vybavení, mohou některé části koloběžky podléhat přirozenému opotřebení. Pro udržení koloběžky v dobrém stavu, je potřeba ji neustále kontrolovat a opotřebované čísti vyměňovat. Díky tomu si budete moct svou oblíbenou koloběžku užívat po mnoho sezón.

Náhradní kolečka Spokey STUNT WHEELS 100 byla navržena pro extrémní jízdu ve skateparku! Jejich tvrdost (83A) a rozměr (100 mm) jsou optimální pro dosažení vysokých rychlostí, dobré přilnavosti a skvělé manévrovatelnosti koloběžky. Náhradní kolečka lze použít pro všechny modely freestylových koloběžek Spokey s průměrem 100 mm, například pro modely REVERT BASIC, REVERT, BACKYARD a BACKYARD EXTREME.

Kolečka jsou vybavena velmi kvalitními ložisky, která zajištují plynulý pohyb a umožňují dosahovat vysokých rychlostí.

Technické parametry:

- materiál: PU
- jádra koleček: PP
- rozměr: 100 mm
- tvrdost: 83A
- balení obsahuje: 2 ks
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.