Náramek XIAOMI HEY BAND 1S

Náramek XIAOMI HEY BAND 1S

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3029209 | CZ distribuce
Monitorování spánku i voděodolnost! Xiaomi Hey Band 1S má monitor spánku se snímáním jeho jednotlivých fází. nechybí monitor frekvence tepu srdce v reálném čase. Xiaomi Hey 1S má i modul NFC, Který má v Číně mnohem rozmanitější využití jako u nás. Náramek zobrazuje oznámení z mobilního telefonu, počítá kroky a monitoruje různé druhy cvičení.
Cena s DPH966,– 
Cena bez DPH798,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 3.3.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 4.3.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Monitorování spánku i voděodolnost!

Xiaomi Hey Band 1S má monitor spánku se snímáním jeho jednotlivých fází. nechybí monitor frekvence tepu srdce v reálném čase. Xiaomi Hey 1S má i modul NFC, Který má v Číně mnohem rozmanitější využití jako u nás.

Náramek zobrazuje oznámení z mobilního telefonu, počítá kroky a monitoruje různé druhy cvičení. Také se na displeji za asistence vibrací zobrazí různé připomínky a budíky, zda příchozí hovor. Na spárování s telefonem se využívá bezdrátové rozhraní Bluetooth ve verzi 4.2.

Výrobce garantuje voděodolnost při ponoření až do hloubky 50 m. Xiaomi Hey Band 1S pohání 120 mAh akumulátor, Který vydrží na jedno nabití až 18 dnů.

Náramek počítá vaše kroky, monitoruje spánek, zobrazuje počasí, oznámení ze smartphonu, má budík i upozornění na dlouhé sezení.

Technické parametry:

- velikost displeje: 0,95"
- rozlišení: 240 x 240 pix.
- AMOLED displej
- baterie: 120 mAh
- snímač tepu
- triaxiální akcelerometr
- Bluetooth 4.2
- Kompatibilita: Android 4.4 (a vyšší), iOS 8.0 (a vyšší)
- Vodotěsnost: až 5 ATM
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.