Násada dřevěná GARDENA 3728-20 Combisystem 180cm

Násada dřevěná GARDENA 3728-20 Combisystem 180cm

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3776037 | CZ distribuce
Velmi kvalitní dřevěná násada pro práci s nízkými vibracemi. S dřevěnou násadou GARDENA combisystem 180 cm snadno prodloužíte veškeré své nářadí combisystem. GARDENA combisystem umožňuje flexibilní používání díky vyměnitelným koncovým nástrojům. Dřevěná násada je kompatibilní se všemi koncovými nástroji z řady GARDENA combisystem. Pevné spojení…
Cena s DPH811,– 
Cena bez DPH670,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 6.3.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Velmi kvalitní dřevěná násada pro práci s nízkými vibracemi.

S dřevěnou násadou GARDENA combisystem 180 cm snadno prodloužíte veškeré své nářadí combisystem. GARDENA combisystem umožňuje flexibilní používání díky vyměnitelným koncovým nástrojům. Dřevěná násada je kompatibilní se všemi koncovými nástroji z řady GARDENA combisystem. Pevné spojení mezi koncovým nástrojem a násadou zajišťuje vždy pohodlnou práci. Upevňovací šroub je zárukou těsného spojení mezi násadou a nástrojem. Je vyroben z měkkých plastových komponentů pro bezpečné zajištění nástroje combisystem. Šroub je bezpečně připevněn tak, že jej nemůžete ztratit. Dřevo má 100% certifikaci FSC®. To znamená, že k výrobě se používá pouze dřevo z dobře obhospodařovaných a udržitelných lesů. Eloxovaná hliníková trubka má na konci dřevěné rukojeti plastový povlak a zaručuje pevné spojení a bezpečné držení nářadí combisystem. Díky kvalitnímu zpracování z jasanového dřeva, které tlumí vibrace, se ergonomická násada dobře drží, aniž by klouzala. Násada o délce 180 cm je protiskluzová a dobře padne do ruky. Combisystem věšák na nářadí Flex (č. v. 3505-20) vám poskytuje prostorově úsporné uskladnění násady. Rozšiřte svou rodinu nástrojů. GARDENA combisystem. Možnost výměny koncového nástroje. Odolnost. Pro jakýkoliv zahradní úkol.

Technické parametry:

- Délka: 180 cm
- Materiály: Dřevo

Záruka společnosti Gardena 25 let (po registraci).

Společnost GARDENA již mnoho desítek let poskytuje výrobky, nářadí a vybavení pro péči o zahradu, které se vyznačují vysokou kvalitou, spolehlivostí a důvěryhodným výkonem. Díky svým dlouhodobým zkušenostem v oblasti výroby a inovací může tak svým zákazníkům garantovat bezvadnost a dlouhodobé používání, mj. i prostřednictvím delší záruční doby smluvní záruky. Zaregistrujte si svůj výrobek GARDENA nejpozději do 3 měsíců od jeho zakoupení a získejte na něj prodlouženou smluvní záruku.

https://www.gardena.com/cz/c/podpora/registrace-zaruka
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.