Násada hliníková GARDENA 3734-20 ErgoLine Combisystem 130cm

Násada hliníková GARDENA 3734-20 ErgoLine Combisystem 130cm

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3776038 | CZ distribuce
GARDENA combisystem hliníková násada ErgoLine 130 cm je ideální pro snadné a flexibilní prodloužení combisystem koncových nástrojů. GARDENA combisystem umožňuje flexibilní používání díky vyměnitelným koncovým nástrojům. Hliníková násada ErgoLine je kompatibilní se všemi koncovými nástroji GARDENA combisystem. Bezpečné spojení mezi nástrojem…
Cena s DPH859,– 
Cena bez DPH710,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 28.2.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


GARDENA combisystem hliníková násada ErgoLine 130 cm je ideální pro snadné a flexibilní prodloužení combisystem koncových nástrojů. GARDENA combisystem umožňuje flexibilní používání díky vyměnitelným koncovým nástrojům. Hliníková násada ErgoLine je kompatibilní se všemi koncovými nástroji GARDENA combisystem. Bezpečné spojení mezi nástrojem a násadou zajišťuje pohodlnou práci za všech okolností. Namontovaný nástroj combisystem je upevněn šroubem. Je bezpečně připevněn, takže jej nemůžete ztratit. Navíc zajišťuje bezpečné spojení mezi násadou a nástrojem. Zahnutá rukojeť zabraňuje sklouzávání ruky a drážkovaný plastový potah zajišťuje ergonomickou manipulaci s násadou ErgoLine. Násada je vyrobena z hliníku, a proto je lehká a stabilní. Rozšiřte svou rodinu nástrojů. GARDENA combisystem. Vyměnitelné koncové nástroje. Trvanlivost. Pro jakýkoliv zahradní úkol.

Technické parametry:

- Délka: 130 cm
- Materiály: Hliník

Záruka společnosti Gardena 25 let (po registraci).

Společnost GARDENA již mnoho desítek let poskytuje výrobky, nářadí a vybavení pro péči o zahradu, které se vyznačují vysokou kvalitou, spolehlivostí a důvěryhodným výkonem. Díky svým dlouhodobým zkušenostem v oblasti výroby a inovací může tak svým zákazníkům garantovat bezvadnost a dlouhodobé používání, mj. i prostřednictvím delší záruční doby smluvní záruky. Zaregistrujte si svůj výrobek GARDENA nejpozději do 3 měsíců od jeho zakoupení a získejte na něj prodlouženou smluvní záruku.

https://www.gardena.com/cz/c/podpora/registrace-zaruka
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.