Natec multifunkční adaptér Fowler MINI USB-C PD, USB 3.0, HDMI 4K
Natec multifunkční adaptér Fowler MINI USB-C PD, USB 3.0, HDMI 4KNatec multifunkční adaptér Fowler MINI USB-C PD, USB 3.0, HDMI 4KNatec multifunkční adaptér Fowler MINI USB-C PD, USB 3.0, HDMI 4KNatec multifunkční adaptér Fowler MINI USB-C PD, USB 3.0, HDMI 4KNatec multifunkční adaptér Fowler MINI USB-C PD, USB 3.0, HDMI 4K

Natec multifunkční adaptér Fowler MINI USB-C PD, USB 3.0, HDMI 4K

Záruka: 24 měsíců | PN: NMP-1607 | Kód: 2965571 | CZ distribuce
Natec Multiport Fowler MINI je nenahraditelný nástroj pro moderní notebooky, tablety a smartphony s portem USB-C. Jde o jeden port USB-C transformovaný pro vás na 3 nejužitečnější porty. Adaptér rozšiřuje možnosti vašich zařízení a umožňuje vám využívat rozšáířené možnosti. NEJVYŠŠÍ KVALITA VIDEA S HDMI 4K. Natec Fowler MINI je vybaven moderním…
Cena s DPH485,– 
Cena s DPH pro registrované455,– Kč
Cena bez DPH401,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 26.1.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 27.1.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Natec Multiport Fowler MINI je nenahraditelný nástroj pro moderní notebooky, tablety a smartphony s portem USB-C. Jde o jeden port USB-C transformovaný pro vás na 3 nejužitečnější porty. Adaptér rozšiřuje možnosti vašich zařízení a umožňuje vám využívat rozšáířené možnosti.

NEJVYŠŠÍ KVALITA VIDEA S HDMI 4K.

Natec Fowler MINI je vybaven moderním portem HDMI, který podporuje přenos videa ve vysokém rozlišení včetně 4K s frekvencí 30 Hz. Multiport vám tak zajistí nejlepší kvalitu multimédií na velké obrazovce bez ohledu na to, jaké zařízení používáte.

PONECHTE SI NABÍJECÍ PORT USB-C

Díky vestavěnému portu USB-C můžete neomezeně nabíjet svůj notebook s výkonem až 60 W a přitom využívat další možnosti multiportu. Nyní si můžete užívat plnou funkčnost svého zařízení po celé hodiny, protože víte, že váš nabíjecí port zůstává neobsazený.

PROMĚŇTE VÁŠ TELEFON V POČÍTAČ

Díky adaptéru Natec Fowler budete moci plně využít potenciál svého smartphonu. V případě zařízení podporujících DEX, Huawei EMUI Desktop nebo PC Mode můžete připojit myš a klávesnici a používat smartphone jako standardní PC.

FUNKČNÍ PORT USB 3.0

Natec Fowler MINI vám poskytuje plnou funkčnost a svobodu připojit vaše zařízení ke všemu, co potřebujete. Díky rychlému portu USB 3.0 můžete připojit svou paměťovou kartu, myš, klávesnici a další periferní zařízení pomocí klasické a stále populární zástrčky USB.

EXKLUZIVNÍ DESIGN

Vaše nejnovější zařízení vybavené portem USB-C určitě vypadá elegantně a chytře. Natec Fowler MINI v této záležitosti nezůstává pozadu. Vytvořeno pro rozšíření funkčnostia díky pozoruhodné kombinaci hliníku a černé navržené k uspokojení vašich očí.

ŠPIČKOVÉ MATERIÁLY

Kromě odolného hliníkového pouzdra jsou všechny vnitřní prvky, porty a zástrčka vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, které nedají prostor k žádným pochybnostem. Skvělé zpracování Natec Fowler MINI zajišťuje roky efektivního používání.

KOMPATIBLNÍ SE ... VŠÍM

Natec Fowler MINI je maximálně univerzální a umožňuje vám využívat jeho možnosti s každým zařízením vybaveným portem USB-C. Navrženo pro práci se stovkami zařízení, jako jsou notebooky, ultrabooky, smartphony nebo tablety.

SPECIFIKACE:

Počet portů USB typu A.: 1
Verze USB: 3.0
Konektory: HDMI
USB typu A: USB typu C.
Rychlost přenosu dat: 0-5 000
Chipset: Ne
Maximální rozlišení videa: 3840 x 2160 px
Délka kabelu: 11 cm
Přenosová rychlost: 5 Gbit / s
Aktivní rozbočovač: Ne
Materiál konektoru: Nikl
Zdroj napájení: Ne
Zdroj napájení: USB-C
Podporované operační systémy:
Android 4.2.2
MAC
Windows 7
Windows 7 64bit
Windows 8
Windows 8 64bit
Windows Vista
Windows Vista 64bit
Windows XP
Windows 10
Windows 10 64bit
Barva: Šedá
Délka: 59 mm
Šířka: 52 mm
Výška: 12 mm
Hmotnost: 40 g
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.