NATEC reproduktory COUGAR 6W RMS, dřevo/plast, černé
NATEC reproduktory COUGAR 6W RMS, dřevo/plast, černéNATEC reproduktory COUGAR 6W RMS, dřevo/plast, černéNATEC reproduktory COUGAR 6W RMS, dřevo/plast, černé

NATEC reproduktory COUGAR 6W RMS, dřevo/ plast, černé

Záruka: 24 měsíců | PN: NGL-1641 | Kód: 2940706 | CZ distribuce
Reproduktory Natec COUGAR 2.0 vám umožní vychutnat si bohatý a čistý zvuk. Sada se perfektně hodí do všch prostor, malé a elegantní reproduktory zabírají na stole minimální prostor. Vysoce kvalitní povrch a systém Bass Reflex zajišťují jedinečné hudební vjemy. KOMPAKTNÍ VELIKOST, ENORMNÍ VÝKON Reproduktory Natec COUGAR s výstupním výkonem 6 W…
Cena s DPH455,– 
Cena s DPH pro registrované427,– Kč
Cena bez DPH376,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 7.12.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 8.12.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Reproduktory Natec COUGAR 2.0 vám umožní vychutnat si bohatý a čistý zvuk. Sada se perfektně hodí do všch prostor, malé a elegantní reproduktory zabírají na stole minimální prostor. Vysoce kvalitní povrch a systém Bass Reflex zajišťují jedinečné hudební vjemy.

KOMPAKTNÍ VELIKOST, ENORMNÍ VÝKON

Reproduktory Natec COUGAR s výstupním výkonem 6 W, průměrem 40 mm a přídavným systémem Bass Reflex zajišťují vysoce kvalitní zvuk s hlubokými a dynamickými basy. Ideální pro hry, filmy i hudbu se spoustou nízkých tonů.

POTĚŠENÍ ZVUKEM

Pouzdro reproduktorů Natec COUGAR je rafinovanou kombinací plastu a dřeva pro lepší potlačení rezonance. Dosažený zvuk je tak plnější, teplejší a přirozenější. Díky 90 cm kabelu reproduktory pohodlně umístíte kdekoliv.

POHODLNÉ OVLÁDÁNÍ

K zahájení používání reproduktorů Natec COUGAR stačí velmi málo. Připojte reproduktory ke zdroji zvuku pomocí kabelů USB (napájecí zdroj) a 3,5 mm Jack (zvuk) a nechejte si kabelový ovládací panel po ruce pro snadný přístup k ovládání hlasitosti. Jedná se o velmi pohodlné řešení, které umožňuje vychutnat si zvuk nejvyšší kvality z jakéhokoli zařízení vybaveného potřebnými konektory.

SYSTÉM BASS REFLEX

Reproduktory Natec COUGAR jsou vybaveny jedinečným systémem Bass Reflex, který dynamicky zvyšuje basy a poskytuje hlubší a silnější zvuk nízkých tónů. Vibrace z reproduktoru se šíří radiálně a každý nízký tón je tak věrně reprodukován. Objevte novou dimenzi zábavy - buďte jako na skutečném koncertě.

SPECIFIKACE:

Audio systém: 2.0
Komunikace: Kabelová
RMS výkon: 6 W.
Frekvenční odezva: 80 - 20 000 Hz
Ovládání hlasitosti: Integrovaný kabel
Podsvícení: Ne
Konektory: Mini Jack, USB typu A
Barva: Černá
Celkový výstupní výkon RMS: 6 W
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.