Natec reproduktory PUG 11W RMS 2.1, černé
Natec reproduktory PUG 11W RMS 2.1, černéNatec reproduktory PUG 11W RMS 2.1, černéNatec reproduktory PUG 11W RMS 2.1, černéNatec reproduktory PUG 11W RMS 2.1, černéNatec reproduktory PUG 11W RMS 2.1, černé

Natec reproduktory PUG 11W RMS 2.1, černé

Záruka: 24 měsíců | PN: NGL-2111 | Kód: 3831726 | CZ distribuce
Seznamte se s Natec PUG - reproduktory 2.1, které snadno umístíte na váš pracovní stůl. I přes své malé rozměry vás překvapí nejen dobrým zvukem, ale také výkonem od prvních sekund po zapojení. Zapomeňte na instalaci jakýchkoli ovladačů. Stačí je zapojit a vychutnat si svou oblíbenou hudbu. Zvuk, který překvapí Kompaktní reproduktory s plným…
Cena s DPH675,– 
Cena bez DPH558,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 26.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Seznamte se s Natec PUG - reproduktory 2.1, které snadno umístíte na váš pracovní stůl. I přes své malé rozměry vás překvapí nejen dobrým zvukem, ale také výkonem od prvních sekund po zapojení. Zapomeňte na instalaci jakýchkoli ovladačů. Stačí je zapojit a vychutnat si svou oblíbenou hudbu.

Zvuk, který překvapí

Kompaktní reproduktory s plným (včetně basů) zvukem - tak lze ve zkratce popsat Natec PUG. Tato malá sestava s celkovým výkonem 11 W dokáže překvapit, poradí si jak se složitými hudebními žánry, filmy, tak i s přehráváním multimediálních materiálů potřebných pro práci a studium. Dostatek basů má na svědomí 5W woofer, díky němuž je Natec PUG mimořádně všestranný.

Když záleží na prostoru

Máte málo místa, ale reproduktory zabudované v notebooku nebo monitoru vám nestačí? Natec PUG je ideální volbou, která vám umožní vychutnat si kvalitní zvuk i při nedostatku místa. Navíc je tato malá souprava napájena klasickým konektorem USB typu A. Je to jednoduché a efektivní řešení, díky kterému zapomenete na zamotané kabely a těžké napájecí adaptéry.

Stačí zapojit

Žádné ovladače ani napájecí zdroje. Natec PUG začne hrát okamžitě po připojení k portu USB a 3,5mm konektoru. Podívejte se, jak je to snadné.

Ovládání hlasitosti na dosah ruky

Snadné a rychlé ovládání hlasitosti je velkou výhodou zařízení Natec PUG. Stačí použít ovládání umístěné na přední straně reproduktoru. Zvuk už nemusíte tlumit pomocí funkčních tlačítek a díky dodatečnému podsvícení jej snadno najdete i v noci. Stačí jediný jednoduchý pohyb.

Vlastnosti:

- Subwoofer pokrývá rozsah basů
- Napájení přes USB - není třeba externí zdroj napájení
- Malé rozměry - vejde se na každý stůl

Specifikace:

Audio systém: 2.1
Napájení: 11 W
Komunikace: Kabelové připojení
Rozhraní: Mini Jack
RMS výkon subwooferu: 5 W
Celkový efektivní výkon satelitů: 6 W
Průměr basových reproduktorů: 3“
Průměr výškových reproduktorů: 2“
Frekvenční odezva: 150 - 20000 Hz
Ovládání hlasitosti: Panel
Materiál: Plast
Napájení: USB-A
Konektory:
Mini jack 3,5 mm x1
USB typu A
Barva: Černá
Rozměry satelitního reproduktoru (délka x šířka x výška):
7,8 x 5,7 x 6,7 cm
Rozměry subwooferu (délka x šířka x výška):
13 x 9,6 x 10,7 cm
Hmotnost: 582 g
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.