Neno Lui chůvička
Neno Lui chůvičkaNeno Lui chůvičkaNeno Lui chůvičkaNeno Lui chůvičkaNeno Lui chůvičkaNeno Lui chůvička

Neno Lui chůvička

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3347834 | CZ distribuce
Představujeme vám Neno Lui - moderní elektronickou chůvu s Wi-Fi ovládanou aplikací Tuya ve vašem chytrém telefonu, díky které můžete pozorovat své miminko i mimo domov. Aplikace dává mnoho možností - umožňuje používat více zařízení současně - nejen od chůvy, ale i od dalšího vybavení chytré domácnosti. Je to pohodlné řešení, protože z jednoho…
Cena s DPH2 797,– 
Cena bez DPH2 312,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 21.1.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 24.1.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Představujeme vám Neno Lui - moderní elektronickou chůvu s Wi-Fi ovládanou aplikací Tuya ve vašem chytrém telefonu, díky které můžete pozorovat své miminko i mimo domov. Aplikace dává mnoho možností - umožňuje používat více zařízení současně - nejen od chůvy, ale i od dalšího vybavení chytré domácnosti. Je to pohodlné řešení, protože z jednoho telefonu můžete ovládat několik zařízení.

Chůva ve tvaru medvídka Neno Lui přitahuje pozornost svým atraktivním vzhledem. Pastelové, jemné zelené pouzdro je dokonalým prvkem do pokoje vašeho dítěte.

Chůva Neno Lui je vybavena pohodlnou noční lampičkou, kterou můžete používat vy i vaše miminko. Pokud se vaše dítě bojí spát v naprosté tmě, lampa zabudovaná do chůvy jemně rozsvítí pokoj a usnadní usínání.

Neno Lui má zabudovaný teplotní senzor, díky kterému můžete snadno regulovat teplotu v pokojíčku vašeho miminka. Měření se zobrazí v aplikaci na vašem smartphonu.

Naše chůva vám umožní fotit a nahrávat obrázek. Můžete tak zachytit ty nejkouzelnější okamžiky v životě vašeho dítěte. Fotografie a videa můžete pohodlně ukládat na microSD kartu – zařízení podporuje tento formát až do 32G.

Neno Lui také hraje ukolébavky a bílý šum. To vše proto, aby vaše ratolest klidně a příjemně usnula.

Sada je dodávána s flexibilním držákem, který vám umožní připevnit chůvičku na vhodné místo. Můžete - dle vašich preferencí, umístit na rám postýlky nebo kolébky miminka. Instalace je rychlá a snadná – pomocí několika pohybů můžete chůvičku přemístit.

Flexibilní zelené pouzdro můžete kdykoli sundat a užít si minimalistický vzhled vaší webové kamery. Zařízení tedy nemusí sloužit pouze jako elektronická chůva, ale dobře poslouží i pro sledování bytu nebo seniorů.

Díky obousměrné hlasové komunikaci uslyšíte miminko nejen plakat, ale můžete s ním i mluvit prostřednictvím vlastního chytrého telefonu. Chůva má také detektor pohybu, který zaznamená otřesy v dětském pokoji vašeho dítěte a okamžitě vás upozorní prostřednictvím aplikace v telefonu.

Činnosti svého dítěte můžete pozorovat i v naprosté tmě. Chůva Neno Lui je vybavena nočním režimem, který zajišťuje viditelnost až 5 m po setmění nebo v neosvětlené místnosti.

Libra 0.4 kg
Resolution
1080P (1920 × 1080)

Mobile application:
TuyaSmart

Frames per second:
1920 × 1080 15fps, 640 × 360 15fps

Viewing angle:
100 °

Codec:
H.264

Power supply:
microUSB, 5V 1A

Lens type:
F3.6mm, F2.2

Wi-Fi:
802.11 b / g / n, 2.4GHz

Night mode:
3 hidden IR LEDs

Working temperature:
-10 - 50 ° C

MicroSD card support:
max 128GB

Weight of elements:
76g (camera), 189g (camera in a silicone case)

Dimensions:
65x65x55mm (camera), 120x80x50mm (case)

Box dimensions:
90x250x80 mm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.