Noční světlo LDNIO Y3

Noční světlo LDNIO Y3

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3709753 | CZ distribuce
Noční světlo s bezdrátovým nabíjením Qi Zvolte funkční řešení. Noční lampička nabízí příjemné osvětlení a nastavitelnost. Poslouží vám také jako magnetická nabíječka s výkonem 15 wattů, která během krátké doby obnoví energii například ve vašem telefonu. Díky modernímu minimalistickému designu se LDNIO Y3 stane skvělým doplňkem téměř jakéhokoli…
Cena s DPH811,– 
Cena bez DPH670,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 27.9.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Noční světlo s bezdrátovým nabíjením Qi

Zvolte funkční řešení. Noční lampička nabízí příjemné osvětlení a nastavitelnost. Poslouží vám také jako magnetická nabíječka s výkonem 15 wattů, která během krátké doby obnoví energii například ve vašem telefonu. Díky modernímu minimalistickému designu se LDNIO Y3 stane skvělým doplňkem téměř jakéhokoli interiéru.

Světlo využívá model RGB a nabízí možnost přizpůsobit osvětlení vašim preferencím. Stačí přejet prstem po dotykovém panelu a změnit barvu a vytvořit tu správnou atmosféru. Můžete si také nastavit neutrální a příjemnou barvu 3500 K, která se skvěle hodí téměř do každého interiéru.

LDNIO Y3 vám umožní nabíjet vaše zařízení rychle a bezdrátově. Základna světla má inteligentní panel, který detekuje vaše zařízení a automaticky upraví dodávku energie na správnou úroveň. Svůj telefon nebo sluchátka můžete nabíjet výkonem až 15 wattů!

Svým moderním a minimalistickým designem se svítidlo perfektně hodí téměř do každého prostředí. Port USB-C umožní bezproblémové napájení a díky silikonové úpravě zařízení neklouže a zůstane na svém místě a zajistí bezpečné nabíjení vašich zařízení. A co víc, vestavěný dotykový panel je intuitivní a jeho použití je hračkou.

Technické parametry:

- Příkon: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A
- Bezdrátový výstup: 15W Max
- Jmenovitý výkon: 0,6W (10x0,2W)
- Materiál: ABS + PC + silikon
- Barva: Bílá
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.